Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretheti vajon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretheti vajon?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom aki lány, és van neki egy kapcsolata. Jól megvannak ,fiatalok, 20 év alatt mindketten.

A lány szereti a srácot, ez teljesen biztos, sőt áldozatokat is hoz érte, utazik,stb.

Most van egy kis távolság kettejük közt, nem sok, de a pasi még csak el sem megy hozzá ,pedig megtehetné, időben meg pénzben sem lenne sok.

A másik ,hogy abszolút nem féltékeny rá, ez teljesen fura,persze nem mindenki egyforma ,de egy minimális "egészséges" féltékenység nem árt egy kapcsolatban.

Az sem érdekli ,hogy kikkel lóg együtt,hogy mit csinál.

Nem szeretném ,hogy a lány csúnyán sérüljön miatta, féltem őt, nehogy "csak" kihasználás legyen a háttérben.

Ötletek,észrevételek? Minden vélemény érdekelne.



2014. jún. 24. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:

1.

Gondolom te is fiú/férfi vagy, és szeretnéd bebizonyítani, hogy ez a kapcsolat nem jó, és veled sokkal jobb lenne, ezért bemesélsz magadnak minden sz @ rt és nekünk is elferdíted a dolgokat, hogy biztassunk, hogy ja, ez a kapcsolat nem jó, nyugodtan szedd szét ezt a két embert, és ítéld magad mellett örök boldogságra, hiszen te vagy az egyetlen főnyeremény a lány számára.

Bírom, amikor kívülről megítélnek egy kapcsolatot ennyiből. Majd ha több dolgot fogsz mondani, pl. hogy veri meg iszik meg csalja, akkor oké, de addig szerintem nyugtasd meg magad másképp.


Amúgy honnan tudod hogy megtehetné? Honnan tudod, hogy folyton egymás nyakán akarnak lógni? Hogy nincs más dolga, például sport vagy valami más? Hogy akármi más oka lehet. Gondolom nem felnőttek vagytok még.


2.

Ha tévedtem, akkor bocs. Akkor egy butuska kis barinője vagy, aki nem tudja elfogadni, hogy a barinőjének előbb lett kapcsolata, mint neki, és most elszakítják tőle, és most hogyan fognak hétvégente a disco-ban közösen pasizni, hiszen pasizni kell. Ja amúgy én valamiért behányok a pasi szótól, mert szerintem egy magát valamire adó férfi vagy akár fiú is többnek tartja magát, mint egy pasi. De persze te biztos szereted ha csak egy csaj vagy. :)

2014. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Bocs a végéért, itt még a pasi szó szerepelt. :(

2014. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen,valóban.

Tetszik a sablonod:)

2014. jún. 24. 13:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Miert irjak ki 2x ugyan azt mikor mar megvan a valasz? 0_o
2014. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert először eltűnt a saját kérdéseim közül.
2014. jún. 24. 13:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért szerinted majd újra leírom ugyanazt, ugyanarra a kérdésedre? :D Könnyebb nekem is, és neked is. Legalább beleivódik az agyacskádba, és felismered magad. :)
2014. jún. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom szétszedni őket, nem erről van szó amúgy.
2014. jún. 24. 13:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell félteni. Majd ha pofára esik, akkor tanul belőle, (már ha okos) és folytatja az életét egy tanulsággal többel. Nem kell senkit sem megvédeni, hiszen belehalni nem lehet. Ha mindig megvédené valaki, akkor sosem fejlődne ki az egyénisége. Sokszor fáj az élet, de csak így fejlődhetünk tovább lelki szinten, szóval ez nem minden esetben rossz.
2014. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!