Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem őt, teljes szívemből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem őt, teljes szívemből, és egyszerűen már attól is kapkodni kezdem a levegőt, ha meglátom őt egy képen, vagy egy futó pillanatra a szemközti teremnél; meghallgatjátok a történetet?

Figyelt kérdés
Szóval lehet, hogy egy picit unalmas lesz, meg elmebeteg, de azért én őt szeretem. Azt hiszem 10 hónapja már. (Sosem voltam jó az ilyen esemény-dátum dolgokban :).) Tudjátok miről beszéltem vele először? Akkor még nem tetszett, csak odajött, mert nem is tudom, talán mert ott volt az egyik barátnőm, akit ismert már régebbről, aztán valahogy mi kezdtünk el beszélgetni. Kérdezi tőlem:(tőlünk) Nektek tetszett(/szeretitek) a Wrecking Ball(-t)? Mire én mondom, h igen, ő ezen megdöbbent, aztán elkezdett hülyéskedni, és én persze nevettem, mert nagyon vicces volt. Akkor mondjuk talán engem is kinevetett, de nem is érdekelt. Akkor még nem voltam belé szerelmes. Aztán tesin mindig néztem, ahogy hülyéskedett, illetve hallgattam, mert a szemüvegem nem hordom, mert nem tetszik, viszont a nélkül nem nagyon látok(kövezzetek meg, de ennek hála, a viselkedésébe, minden rossz tulajdonságába szerettem bele, amit az összes barátnőm egyöntetűen hülyeségnek tart, nem a kinézetébe; de ez van :) ) Pedig neki vannak a leggyönyörűségesebb szemei a világon, olyan, mintha örökké az azúrkék, szikrázó egeket nézném, mintha egy végtelen tükörben nézném magam. Néha, mikor szembe nézünk egymással, olyankor olyan, mintha végigfutna a gerincemen az áram, nyelni sem tudok, egyszerűen nem jön ki egy szó sem a számon.(Ritka pillanat...) Még edzeni is együtt járok vele!!! Úristen! Mikor látom az iskolában, hogy mennyit viccel, és milyen féktelen, aztán látom, hogy van egy másik oldala, aki komoly, és összeszedett, olyan megközelíthetetlen, olyankor boldog vagyok, mert talán azon kevesek egyike vagyok, akik láthatják mindkét oldalát. :) De a legszebb dolog benne, a legjobb tulajdonsága, az a mosolya!!!!!!! Azért a mosolyért én bármit megteszek :) tényleg, az jobb, mint az áramos, jobb, mint a két oldala, még a gyönyörű szemei is kevesek ahhoz, mert olyankor számomra megáll a világ, és az az arc, nembíromegyszerűen!!! Olyan nekem, mint egy drog, vagy alkohol, vagy nem is tudom. Függőséget okoz :) Minden sulinapon elmegyek a termükhöz ( nem csak miatta, hanem a legjobb barátnőm miatt is) és valamilyen hülyeséggel megkeresem, és beszélek vele körülbelül 2 percet. Olyan boldog vagyok olyankor, és utána, és előtte! Nem is tudom, úgy érzem, hogy nélküle értelmetlen lenne az életem. Mindig viccel velem(is), és nagyon kedves. Egyszerűen lenyűgöz. Én csodálom azért, hogy ilyen bátor és erős. (Bár mások rólam is ezt mondják. Meg legutóbb kinevetett az egyik barátnőm, mikor elmondtam neki, hogy szeretem ezt a fiút és nevetve azt mondta, hogy tökéletesen összeillünk, két ilyen hülye...) Hát ennyit erről :). Miatta mindig mosolygok, az emberek nem győzik kérdezgetni miért, én meg azt mondom nem tudom, mert tényleg nem. :) Ő volt az, aki ezt elindította, de így maradtam :) megváltoztatott :). Ő tett ilyenné. Már mindenki úgy nevez engem, hogy az a csaj, amelyik folyton mosolyog, meg ha nem mosolygok egy pillanatra, akkor rögtön azt hiszik, hogy valami baj van XD nem is tudom, az emberek azonosítottak a mosolyommal, az örök jókedvemmel, pedig ez nem volt mindig így. Nagyon nem. Aztán eldöntöttem, hogy megváltozom, 16 lettem szeptember első napján, és onnantól kezdve nem volt megállás :) most sincs. Találkoztam a legjobb barátnőimmel, az igazikkal, nem azokkal, akik kinevetnek( a velük való dolgoknak vége lett). És találkoztam vele, aki miatt örökké küzdök, soha sem adom fel, soha!!! Miatta nem mondtam le az álmaimról, mindig megyek tovább, és rengeteg emberrel barátságot kötöttem. Kitörtem a régi dolgok szomorú szürkeségéből, és más emberré váltam :) Vagy valami ilyesmi :) Ezt mondták mások, és én is így érzem. De neki még nem mondtam el... Még egy kicsit szeretnék edzettebb és szebb lenni, és csak akkor. Mert ő megérdemli, hogy a legjobbat kapja :) Engem :). Szóval, szerintetek ez szerelem? Szerintem ez az igazi, meg nagybetűs :) Köszi, hogy ezt elolvastátok. Írjatok rá, amit akartok :)

2014. jún. 25. 02:26
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Uhh, egy kicsit még nekem is sok, most, hogy így egybe látom a szöveget :) Azt nem írtam, hogy ő 17 éves, én 16. Együtt fogunk érettségizni, mert ő pluszba a négy év mellé(osztálytársaival együtt) egy év nyelvi előkészítőre is járt.
2014. jún. 25. 02:29
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek megbántani, de ezt hajnali fél3kor senki nem fogja elolvasni :D
2014. jún. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes vagy:)) es milyen aranyosan^^:D
2014. jún. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Oooo ez tok meghato... De eltudom kepzelni mit erzel en is igy vtam csak 21 evesen. Mintha csak rola szolna az eleted es ő az ertelme mindennek :) nalam annyi volt a kulombseg h eloszor nekem egyaltalan nem is tetszett ő koslatott mindig utanam :) de aztan a hulyesege miatt mar tetszett es vhogy en se tudom h hogy de beleszerettem :) tök jo volt minden egy darabig... Aztan 10 honap alatt eleg sok rossz dolog is tortent en egyre jobban szerettem tenyleg minden nap de ő mintha egyre kevesbe es az utolso honapban mar talaltam uzeneteket a telojaban.... Ő még konyorgott akkor is h bocsassak meg.... De nem tudtam ereztem h nekem jobb ha vege mert csak engem tesz tonkre az h ennyire szeretem... :( es most 11 honappal kesobb is meg mindig megdobban a szivem ha csak eszembe jutnak a hulyesegei (sokszor magamban mosolygok lehet hulyenek neznek sokszor) pedig tudom h mar nem lesz koztunk soha semmi neki is mar komoly baratnoje van aki terhes es nekem is van mar baratom akit szeretek de tudom h ugy es annyira soha senkit nem fogok tobbet szeretni :(
2014. jún. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
En elolvastam :) es tok edi :)
2014. jún. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy korán van, arra gondoltam, hogy majd mikor felkeltet a jónép :)

A kettővel ezelőtt írónak üzenem, hogy: sajnálom, hogy ez történt veled. Én úgy gondolom, hogy ő életem szerelme, bár ő nagyon közvetlen a lányokkal, olyan könnyűvérű, de én nagyon szeretem. Azt szeretném mondani, hogy szerintem egyrészről igazad volt, hogy büszke voltál és nem bocsájtottál meg neki (én nem tudom mit tettem volna, sajnálom, de még csak egy nagyonhülyegyerek vagyok), másrészt lehet, hogy nem ő volt életed szerelme. Bár nem tudom, ezt sem. A mostani szerelmedet nyilván nem azért választottad, mert választottad "ez jutott", hanem mert szereted. Mi lenne, ha mondjuk megpróbálnád azt, hogy leírod, hogy mit szeretsz benne? Akkor talán rájönnél újra, hogy miért vagy vele, és újra olyan maximálisanszerelmes lennél, és talán rájönnél, hogy ő az igazi. Talán. Minden esetre én drukkolok :)

2014. jún. 25. 02:56
 7/22 anonim ***** válasza:
Istenem... :) Ugyan ez vagyok, csak 19 évesen. :) Ez szerelem!
2014. jún. 25. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Egyébként azt tervezem, hogy ilyen bevonulónak, nekem a Wrecking Ball szól majd, és ilyen végzetasszonyás leszek. Az esküvőnkön. Csak el kellene jutni odáig :) Ó, és a hivatalos dátumunk a szeptember 9 lesz, mert akkor tették fel a számunkat. A közös számunkat. :) Mondjuk ő kinevetett miatta... nekem pedig egyszerűen a hideg futkározott tőle a hátamon, mikor öcsém hallgatta(hiába, rock az élet baby ;) )... de neki azt mondtam, h szeretem, erre ő elkezdett ott parodizálni belőle bizonyos(ugye ezt nem kell kifejtenem :) ) részeket... SZERETEM ŐT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!na, hát csak nem beakadt a gomb...
2014. jún. 25. 03:03
 9/22 anonim válasza:

4es vok

Hat igen mostmar tudom hogy nem ő volt eletem szerelme es ő is pont olyan volt minden lannyal közvetlen mindenkivel hülyeskedett...esmivel tenyleg naggyyoonn jol nez ki (haj modell is volt) 2013as jaguar...ezert szerettek a lanyok is es ez volt a gond mert hat fiatal es azt minden pasi szereti ha minden nonek bejon...

A mostani baratomat talan azert szerettem meg mert ő viselkedesre az ellentete tehat nem mindig magaval van elfoglalva hanem velem mindig azt nezi h nekem mi a jo mi tetszik....es raadasul ő vigyasztalt meg amikor meg Leo miatt kivoltam keszulve de nem egyszeruen ugyereztem hogy vege az eletemnek nem akartam tovabb elni es igazabol fajt belul ezt korabban elsem tudtam kepzelni h mi az :( remelem te több szerencsevel jarsz :) csak egy tanacs : ne erezze azt h rajongsz erte mert vissza fog elni vele!! Mutasd neki h tetszik de ne tulsagosan hagyd h ő torje magat erted!

Sok szerencset megegyszer

2014. jún. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ez aranyos :) remélem szerencséd lesz vele

És igen, ez a szerelem

2014. jún. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!