Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Alakuló kapcsolat kozepén azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakuló kapcsolat kozepén azt mondja, hogy barátok vagyunk?

Figyelt kérdés
Mar masfel honapja randizgatunk, egyutt vagyunk egesz nap. Olelkezunk, karonfogva megyunk, kettesbe huzodunk, 2 cm rol beszelgetunk stb. Es az egyik nap szoba jott, hogy szeretnek e tobbet a kapcsolattol meg hasonlok, es o olyat mondott, hogy en egy nagyon jo baratja vagyok neki... Most ez mit jelentsen? Azt, hogy ameddig nem csokolom meg addig egy barat vagyok, vagy pedig, hogy en soha sem leszek tobb mint egy barat. ?

2014. jún. 28. 00:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
19/F
2014. jún. 28. 00:49
 2/14 anonim ***** válasza:
Talán inkább tőle kéne megkérdezni, hogy értette, mi nem tudunk a fejébe látni.
2014. jún. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszéld meg vele őszintén! Ő tudja, hogy ezt hogy értette, és jó ezt még az elején tisztázni.
2014. jún. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálam méeg pont a csók váltotta ki, hogy utána benyögta, maradjunk csak barátok. Amúgy ölelést meg csókot is engedte, sőt petting is volt egyszer, elég furák a csajok.
2014. jún. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen valahogy, ugy latom, hogy csak szex partnernek szeretne, de nagy szerelmet nem igazan.. Mert mindig sexrol beszel velem, amir sohasem tudok jol reagalni.. Pl bocs roszkor irsz eppen masztizok a kadba vagy esik az eso es aztmondja upsz tiszta nedves vsgyok... Miattad. :d

Fogalmam sincs mitortnik velem :d

2014. jún. 28. 00:58
 6/14 anonim ***** válasza:
Talán kérdezz rá h mit akar.. ilyen nehéz? Nem fogjuk tudni megjósolni neked, mit akar a csaj..
2014. jún. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
elég gyerekesnek tűnik
2014. jún. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Alakuló kapcsolat és még nem csókoltad meg? Vagy nagyon félreértettétek egymást vagy komolytalan, ti sem tudjátok igazán mit akartok, nekem így jön le.

Csókold meg mire vársz még...

2014. jún. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jah az lesz, kovetkezo alaklommal lekapom.. De soha sem mertem, mert mindig olyan ketes volt a kapcsolatunk, nagyon fura a lany.
2014. jún. 28. 01:08
 10/14 anonim ***** válasza:

Több,mint barátság,de kevesebb,mint kapcsolat.:)


Lehet,hogy azt hiszi,hogy barátság extrákkalban vagytok :D Csak ő tudhatja,hogy is értette..kérdezz rá :)

2014. jún. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!