Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit adjak a barátomnak 18....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a barátomnak 18. szülinapjára?

Figyelt kérdés

Mit adjak a barátomnak 18. szülinapjára , hogy felejthetetlen legyen neki :D (16/L)

előre is köszi a normális válaszokat



2014. júl. 2. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
gyertyafényes vacsit. a nyakadba köss egy masnit, más ne is legyen rajtad ;) tuti felejthetetlen lesz neki
2014. júl. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első lelőtte a poénomat:D


De igen, meztelenül, kösd át magad egy nagy piros masnival.

Aztán anál, mélytorok, kutya macska, s*ggből szájba vagy amit még nem próbáltatok, tudod, hogy szeretné stb

2014. júl. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Felejtsük már el a romantikát egy csávónál.

Valami erotikus dologban gondolkodj.

2014. júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18 szál rózsát
2014. júl. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A világból ki lehet kergetni majdnem az összes férfit ezekkel a rózsás-szívecskés-romantikus baromságokkal. Ne alázd már meg férfi mivoltában azzal, hogy a papírforma szerinti férfivé válására valami ilyen dolgot vágsz hozzá.

Ha magamból indulok ki egy tesztvezetés valami sportkocsival nagyon állat lenne, már vannak 10000ft/óra ajánlatok is, be is ígérte az egyik csajom anno, de Porsche helyett egy pár mozijegyet kaptam valami filmre, ahol szinte már láttam, ahogy folyik ki a nyál a vászonról. Ha gamer a srác, akkor valami játékot vegyél neki, hidd el, nem megfizethetetlenek, ha sportol, akkor valami azzal kapcsolatosat, de cse$zed, had ne nekem kelljen már megmondani, nem az én pasim, ha ennyire unkreatív vagy, inkább verd ki neki azt csá.

Ha szereted kezeld férfiként és ne úgy, mint egy B kategóriás anime karaktert.

2014. júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!