Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy megbántam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Avia87 kérdése:

Lehet, hogy megbántam a szakítást. Most mit tegyek? a többi lent!

Figyelt kérdés

Egy évig voltam együtt egy sráccal, de aztán én szakítottam.

Nekem úgy tűnt, hogy nem akar dolgozni, meg a házimunkából sem vette ki a részét. Mikor náluk voltam, mindig figyeltem, hogy a szüleinek mennyit segít és kiakadtam azon, hogy a szülei kint az udvaron dolgoztak, nem ment ki segíteni, hanem mindenáron velem akart lenni. Pedig milyen büszke lettem volna rá, ha felugrik is segít a szülein. A munkára visszatérve: állítása szerint folyamatosan munkát keresett és állásinterjúkra járt, de nem akartam elhinni, hogy közgazdászként 1 év alatt nem tud munkát találni, és úgy láttam, hogy csak a szülei pénzén él 27 évesen. Úgy éreztem, hogy majd a hétköznapokban nem fogunk kijönni és minden az én nyakamba fog zuhanni. Nem éreztem már magam biztonságban vele. Ez mellett velem meg folyamatosan garasoskodott, úgy éreztem, hogy nem érek én neki semmit. Mikor eljött hozzám én hordtam kocsival mindenfele, de mikor én voltam náluk mindenhová buszoztunk... Nagyon rosszul esett! Pedig van jogsija. Aztán elhatároztam, hogy szakítok, ezt telefonon közöltem vele, nem vette észre magát, hogy 3 hete már nem találkoztunk, remélem hogy leesik neki. de sajnos nem. de ő nagyon kiakadt, és utána pasi létére bőgött a telefonban. Az is zavart, hogy nem ment a szex, de mikor kérte hogy segítsek, én meg kiakadtam... Egyik pasinak sem kellett még segíteni, ne már a nőnek kelljen.


Az előző 2 barátom mindketten szerencsejáték-függők voltak, az egyik ki is jelentette, hogy ő soha sem fog dolgozni, majd pókeren keresi a pénzt....

persze pár nap után elkezdett hiányozni, de elkezdtem buliba járni, ismerkedni, alakult is egy sráccal de aztán ő eltűnt, most meg egyre többet gondolok az exemre. Mióta szakítottunk (ez februárban volt) már talált munkát, és ahogy látom, élvezi is. bevallom, néha nézegetem a facebookos profilját, lehet nem kellene.


Lehet, megbántam az egészet? lelkiismeret furdalásom van leginkább... folyamatosan jönnek elő a közös emlékek, a sok-sok romantika... nagyon figyelmes és odaadó volt velem és kedves.. úgy érzem, hiányzik...

ki érzett már ilyet? ti mit csináltatok?


Nemsokára névnapja lesz a srácnak, fel merjem köszönteni?


26/N



2014. júl. 3. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne keresd. És ne magad miatt, hanem miatta ne. Nem ugyanazt várjátok el ettől a kapcsolattól, ez nyilvánvaló. Neked sokkal inkább fontos az anyagi biztonság, mint az érzelmek, neki ez fordítva van. Majd találsz egy pasit, akivel tényleg összeilletek. Őt azért találtad meg újra, mert épp nem jött össze valami, és látod, hogy most jó munkája van, végre megadhatná neked amire eddig vágytál. De nem lenne korrekt a sráccal szemben, ha újra keresni kezdenéd, úgyhogy nem, ne köszöntsd fel.
2014. júl. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
keress magadnak egy pszichológust, mert neked is bajod van, ha csak a függőket, meg a dolgozni nem akaró pasikat vonzod ... arra kéne rájönnöd, hogy neked mi a bajod, nem csak az exeidet hibáztatni... És olyan pasit válasz, akit nem akarsz megváltoztatni, úgy szereted ahogy van!
2014. júl. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a sok maszlag arra megy ki, hogy akkor most te belezúgtál -e újra vagy sem a végső kérdésedhez köze nincs...


A kérdésre válaszolva 1 évig jártatok részei voltatok egymás életének. Aki ezt észben tartja és tudod, hogy mások is felköszöntik akiknek ennyi közük a sráchoz nem volt, akkor te miért ne köszöntenéd? Nem érzed kicsit, úgy hogy ez alap dolog lenne ? Mert szerintem illene, persze túlzásokba se essél, mert akkor meg hülyének fog gondolni tedd úgy mintha legjobb barátnőd köszöntenéd fel ennyi kijár neki...

2014. júl. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, bár nem tudom..lehet már nem kellesz neki!
2014. júl. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tényleg 26 éves vagy? nem 16?

-.-

2014. júl. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Mikor náluk voltam, mindig figyeltem, hogy a szüleinek mennyit segít"

Szép volt lányom, ülj le egyes.

Ez most komoly? Már sajnálom szerencsétlen gyereket, hogy egy ilyent fogott ki. Álomvilágban élsz?

2014. júl. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szegény srác... Most komolyan egy kapcsolat elején a házimunka a fontos? :(
2014. júl. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!