Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ancsaa1998 kérdése:

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

15 éves, lány vagyok.

Kb.3 hónapja megismerkedtem egy fiúval interneten.

nagyon megkedveltük egymást, kölcsönös volt az érzelem.

Kétszer találkozunk. De nem tudtunk semmiről beszélni. Az a bizonyos néma csend nem 10 percig tartott, hanem órákon át...

egy hete találkoztunk utoljára kb., azóta nem ír. . De én nagyon megkedveltem. Mióta utoljára találkoztunk, csak zenét hallgatok azóta, és nincs semmihez kedvem. Csak az üzeneteimet nézem, hátha ír. De sajnos soha... úgy érzem, vége ennek az egésznek:( de nem akarom, hogy vége legyen. Nagyon sok közös volt bennünk.

Kérlek segítsetek, mit tehetnék? Számomra tökéletes. .ilyen fiút nem fogok már találni:'( folyton csak ő jár a fejemben.

kérlek segítsetek. Nem vagyok kíváncsi a bunkó hozzászólásokra...



2014. júl. 11. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj te neki.
2014. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én sose szerettem írni másoknak. Neki néhányszor írtam. .

de nem érzem jól magam egy olyan beszélgetésben, amit én indítok el.olyan erőltetettnek érzem.

Szívesen írnék neki, de félek, hogy már nem kíváncsi rám..:(

2014. júl. 11. 13:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább azt hiszi, hogy te nem vagy kíváncsi rá. Ő se akarja erőltetni, mert látja, hogy végig csend van.

Ha adnál egy löketet, az segítene neki. Írj rá bátran, semmi ciki nincs benne ... csak ti fiatalok állítjátok be hogy "jaj de ciki, rá kell írnom lányként" , dehogy az.

Aztán ha tényleg nem akar tőled semmit se, akkor majd ki fog derülni. De ha csak ülsz a popódon, akkor nem fog kiderülni, és mardosni fog a gondolat. "Mi lett volna ha"...

2014. júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem berezelt a csöndtől. Írj rá, kérdezd meg, mizu. De nekem van egy tippem, hogy más vizekre evezett. De attól még megkérdezheted, hátha nem. De ne feledd, nagyon sok fiú van még a világban. :) Ha élőben nem tudtok beszélgetni, fölösleges erőltetni, hiszen egy kapcsolatnak élőben van értelme. Én akikkel neten találkoztam, a legtöbbjükkel jót beszélgettem, akivel nem, azzal nem kerestük egymást tovább. De ha nem írsz rá, nem derül ki semmi. Mondjuk én sosem szerettem az olyan pasikat, akik után kajtatni kellett... Szerintem akit érdekelsz, az keres. :)
2014. júl. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szilvás buktát mert azt szeretem
2014. júl. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
írj neki! Keressetek közös témákat. Kedvenc filmek, kedvenc zenék, könyvek, ilyesmi. Talizzatok megint! Menjetek moziba, ott nem keel beszélgetni, de utána van témáátok. Üljetek be valahová és igyatok vmit. Közben megbeszélhetitek a filmet és rájöttök, h tudtok-e jól ellenni :))
2014. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tudtok beszélgetni, akkor nem hinném, hogy tartos lesz ez a kapcsolat, szerintem keress valakit, aki jobban passzol hozzád. ;)
2014. júl. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!