Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Végre találtam egy lányt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre találtam egy lányt, aki tényleg rendesnek tűnt, erre nem az volt. Nehezen teszem túl rajta magam. Teendők?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy lehet igényes vagyok, válogatós, de sok lány nekem nem jön be gondolkozásmódra, eléggé más már a világszemlélet.


Na erre rábukkantam egy lánnyal, aki rendes, szerény, és mindig jól éreztem magam vele. Akkor is, ha esetleg nem ugy passzoltak a dolgok, de attól még jól éreztem magam, szerettem.

Fura, mert gondolkodásunk, vélemények dolgokról is egyezett, órákat tudtunk beszélni mindenről kb. , sok lánnyal beszélek, de ő hihetetlenül passzolt, nagyon fura.


Aztán csalódnom kellett benne, ráadásul megjavítani se lehetett a kapcsolatot, semmit.

Nagyot csalódtam a csajban, pedig kivételesnek és rendesnek tűnt.


Azóta csalódott vagyok, megbántott, megsértett. Nagyot koppantam, pedig kezdtem elhinni.


Ti voltatok hasonló helyzetben, mit tettetek? Mi a helyzet, ha elég gyakran látom őt?



2014. júl. 18. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2014. júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is koppantam már, azóta üldözési mániám, mindig azon agyalok, hogy mégis mi lehet a felszín alatt.
2014. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi miatt csalódtál benne ekkorát?

amúgy szerintem nem igazán tudsz mit tenni, ismerkedj más, új emberekkel, tedd túl magad rajta, és az elkövetkezendő ismerkedéseidben ne rá alapozz.

2014. júl. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
elvette a kisautódat?
2014. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért csalódtál benne? Mit tett, amiért nem lehetett megjavítani a kapcsolatot?

Egyébként próbálj meg mással foglalkozni. Vagy ismerkedj más csajokkal, vagy - ha az még nem megy - , akkor keress valami jó hobbit, amire tudsz fókuszálni.

2014. júl. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! :D
2014. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kiki555 ***** válasza:
Velem pont ilyesmi törtènt meg,naponta láttam a csajt ezèrt naponta sírtam 1 -1,5 órát miközben a telefonomról törölgettem le a közös kèpeket,meg a fb üziket,na meg a hosszú smseket.Majd túl tettem magam rajta 2,5 hónap után.
2014. júl. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Velemis pont ez történt , az osztálytársaim féltékenyek lettek rànk és addig nem nyugodtak mig nem vesztűnk össze :( .

Szerencsére most itt a nyár és probálom elfelejteni ,még facebook-on se voltam fen egy honapja .

Bocsanat a helyesirási hibakért , de telon irtam .

Es ha gondolod akkor elmesélem priviben bövebben a story-t.

2014. júl. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én minden korosztályt szeretk és szép vagyok! ha kellek szólj! menj oda hozzá és közöld vele, hogy menjen máshova
2014. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!