Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fontos számotokra, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos számotokra, hogy a párotok vallásos legyen?

Figyelt kérdés
Nők és férfiak véleménye egyaránt érdekel. Köszönöm :)

2014. júl. 18. 23:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mivel en sem vagyok az igy nem
2014. júl. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem, de előny. F/20
2014. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Neked fontos? Én az vagyok. Szerintem rengeteget számít(ana) bizonyos értelemben. Ellenkező esetben más világban fogtok élni mindketten és ez sokszor nehéz.
2014. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Legyen elképzelése a világról, és ne csak tengődjön benne. Ha pedig vallásos, ne gyakorolja szélsőségesen vakon.

Én is istenhívő vagyok, de az egyház amit mond, az nem szentírás nekem, mert az egyház is emberekből áll. Ezt a fajta mérlegelést várom el a páromtól is.

2014. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Magánügy... Személy szerint nem szeretem a vallást, de mindenkinek a magánügye, hisz-e valamiben, avagy sem... Egészen addig nem érdekel, amég nem akarja rákényszeríteni másokra. Teszem azt, ha a barátnőm vallásos lenne, valamilyen mértékben tudnék alkalmazkodni, hiszen a barátnőm, és bizonyára szeretem.
2014. júl. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem fontos, hogy az legyen. De ha vallásos az sem baj. :)

20/F

2014. júl. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

Pont fordítva! Számomra az a fontos, hogy ne legyen vallásos és legyen ateista, mint én! Nem tudnék egy képmutató templombajárót elképzelni páromként.


27/F

2014. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Tök mindegy kb, de ha fanatikus akkor kizáró ok.
2014. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%

Attól függ... Nem a vallás okozza problémát. Nekem csak a keresztény egyház nem tetszik. A tanításaik marhaságok, a felét se mondják el az igazságnak. Az alapokban olyan ellentmondások vannak, hogy már rég össze kellett volna omlania az egésznek. De ebbe inkább nem megyek bele, mert felesleges.

26/F

2014. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A férjem egy egyház aktív tagja volt már akkor, amikor megismertem. Minden vasárnap rendszeresen jár, tizedet fizet, betartja az egyház által leírt szabályokat. Nem mondom, hogy időnként nem volt ebből konfliktus, de most (16 év házasság után) is azt mondja, hogy sokkal fontosabb, hogy az "igazit" vette el, mint az, hogy én vallásos vagyok-e.
2014. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!