Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ex elviselésére tippek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex elviselésére tippek, ha naponta látom őt?

Figyelt kérdés
Exbarátnő pontosabban. Ne emlékeztessen, mennyire béna voltam, ne idegesítsen fel.

2014. júl. 28. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szard le
2014. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű! Ne foglalkozz vele és ne csak próbáld hanem tedd!
2014. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 manó1235 ***** válasza:
hagyd figyelmen kívül, ha esetleg szándékosan bosszantana akkor pont ez a célja hogy felhúzzon vele szval a legjobb amit tehetsz hogy észre sem veszed :)
2014. júl. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezért nem szoktam kapcsolatban maradni az exekkel :D
2014. júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó de majd suliban naponta fogom látni a közös órák mmiatt, emiatt kérdezem.
2014. júl. 28. 14:12
 6/7 anonim ***** válasza:
viselkedj ugy ahogy a lany a legkevesbe szamita a ra, tehat legyel kedves, baratsagos, tegyel ugy mintha a szolut nem zavarna, hiszen az ex azert ez, mert nem eleg jo. Te jobb vagy es ezt o is tudja.
2015. okt. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os voltam, en igy teszek az exel, heti ketszer talalkozunk. Azt ertem el, hogy feltekeny ram es lathatoan idegesitem. Bar igyekszik kedves lenni, nagyon nehezen megy neki, ezert amikor csak tud kerul. Es en tovabbra is kedves vagyok...ha azt mutatod fele, hogy boldog vagy es teljesen megbizol a parodban es az sem zavar hogy ha beszelgetnek, akkor azzal csorbitasz az onbizalman.
2015. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!