Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha az egyik fél kezdő volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik fél kezdő volt a kapcsolatban, és szétvááltak, az azt jelenti, hogy azzal el is szúrta a másikkal már?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, hogy mivel első kapcsoalta volt, emiatt nem nagyon tudta, hogy mennek a dolgok, és a másik fél nem szerette meg.


Ilyenkor el lett cseszve totál a dolog? Emiatt nem szerette a másik? Vagy ha szerette volna, akkor a kezdőség se állt volna útjába egy kapcsolatnak?



2014. júl. 30. 01:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátok maradhatnak, de kicsi az esélye, hogy újra összejönnek.
2014. júl. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szerette volna nem állt volna az útjába a kezdőség.
2014. júl. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki kezdő a kapcsolatok terén, még nem biztos hogy össze is illik azzal, akivel elsőre összejön. A legtöbb ember nem az első kapcsolatában állapodik meg, pont azért, mert irtó nehéz olyan párt találni, akivel összepasszol az ember.


Nálunk én mint nő voltam tapasztaltabb, mivel kicsit idősebb vagyok, bő 3 évvel, és a férjem volt teljesen kezdő. Mi összeillünk minden téren, ezért működőképes a kapcsolat és a házasság.


Egyébként akinek van egy kis esze, kezdőként is tudja az alap dolgokat, hogy egy ember mit vár el egy kapcsolatban...gondolok itt hűségre, tiszteletre, törődésre, arra hogy nincs fizikai bántalmazás a kapcsolatban, sem lelki terror, és semmi hasonló. És az ezen felüli dolgokat pedig meg lehet beszélni. Vagy ha valaki a nyitott kapcsolatot szereti, azt is meg kell beszélni, mert abba nem mindenki megy bele például.


Aztán ott van még a szex téma. Ha abban pár alkalom után nem csiszolódnak össze, nem illenek egymáshoz, akkor megette a fene az egészet...

2014. júl. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem azzal szúrta el, hanem nem illenek össze.
2014. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!