Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy ne gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne gondoljon egy elkényeztetett kislánynak?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe szerelmes vagyok kb. azóta, mióta általánosban osztálytársak lettünk (most megyünk 11.-be, még mindig azok vagyunk). De elkényeztetettnek tart, nem tudom, miért. Vagyis jó, lehet, tettem egyszer egy megjegyzést, mikor osztálykiránduláson valami kocsmába akartak bemenni és közöltem, hogy tetanusz nélkül én oda be nem megyek.

De pl. ő költött el a Soundon és egy másik fesztiválon több százezret, mikor kidobta a suliból az iPhoneját, délutánra már kapott egy ugyanolyat, vagy mikor mondtam, hogy megyek a Szigetre (nem vele beszélgettem), kiselőadást tartott, hogy a Glastonbury és a Sound sokkal jobb, meg hogy néha ki kéne lépnem Budapestről, stb.

Aztán tavasszal tök jó volt minden, kavartunk párszor, randiztunk. De összetörtem anya egyik autóját, mert jogsi nélkül vezettem és ő mondta, hogy ne tegyem, mert baj lesz, de annyit mondtam, hogy ő jogsival és saját autóval könnyen beszél és hogy ne ragassza rám a negativizmusát, mert nem is forgalomban megyünk, csak szórakozunk. Már emiatt is feszült volt, de aztán tisztára úgy jött le, mintha az egyik (és kb. egyetlen) fiú ismerősömet/barátomat választottam volna helyette, őt meg leráznám és azt hitte, hogy van köztem és a srác között valami, de az a fiú nekem tényleg barát csak, bármit is érez irántam. De a srác, akibe szerelmes vagyok, csak annyit mondott, hogy biztos jobban örülnek majd anyáék egy okoskodó könyvmolynak, meg hogy majd gondoljak rá, ha meghalok mellette az unalomtól és hogy ő változni akart miattam (elég fura dolgai voltak, kicsit túl laza és heves volt néha).


Szeretném neki bebizonyítani, hogy téved. De hogy kezdjem?



2014. aug. 1. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ruha nélkül menj suliba így azt hiszi, hogy nincs pénzed ruhára, így ebből az következtethető, hogy nem vagy elkényeztetett
2014. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1#........meg szégyenlős se.......
2014. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért ahhoz még dolgoznom kéne az alakomon, hogy az egész iskola előtt ruha nélkül megjelenjek...
2014. aug. 1. 20:52
 4/7 anonim ***** válasza:

tettekkel, ne viselkedj úgy mint egy elkényeztetett kislány

azért te is belátod hogy nem ok nélkül mondta

nem mondom hogy ő nem elkényeztetett, de ha bizonyítani akarsz neki azt így lehet legegyszerűbben

2014. aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De azt sem tudom, mit csinálok rosszul.
2014. aug. 1. 21:12
 6/7 anonim ***** válasza:
mindketten el vagytok kényesztetve. akkor most hol itt a gond? hát nem tudom igazából, lehet gáznak számÍt nektek de , ha mondjuk el mennél nyári munkára és abból buliznál akkor lehetne ezzel dicsekedni ...
2014. aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1. Nem lenne időm nyári munkára.

2. Szerintem egyhavi fizumat költeném el egy hétvége alatt, nem fizetnek valami jól.

3. Augusztusban hol keressek már diákmunkát? :)

2014. aug. 1. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!