Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez most mi? Mért teszi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Mért teszi, hogy is van? Javítható?

Figyelt kérdés

Szóval barátnőm 13 hónap után kimondta,hogy most nem érzi az egészet, de ha újra érzi szól.Az egész nyarunk pocsék volt, mindketten dolgoztunk júliusban csak 3-szor találkoztunk, szexuális együttlét nem volt köztünk 1,5 hónapja pont ezért. Azt mondtuk Augusztus lesz a hónapunk, mert akkor szabadok leszünk, nem lesz meló. De nem várt.Úgy érzem nagyon hamar feladta az egészet. Én nem akarok rá várni több hónapot, de mégis 1-3 hónapot küzdenék kicsit , várnék. Várnék,mert minden barátnőjének azt mondja fáj, nem akar erről beszélni, és hiányzok neki. De mégis találkozgat másokkal(igaz én is de én csak ismerkedek ) de azok a mások nem tudják kiváltani azt amit én belőle. A semmiből hatni akarok rá, mikor találkozunk egy rövid csókot szeretnék adni neki, ha érzi hogy mért hagyott el akkor visszajön szerintem, de nem akarok a pincsije lenni,hogy loholjak utána. Szerintetek ez így megoldható?

Nagyon szeretem, tudom tovább kéne lépnem, de nem megy, úgy érzem rövid elmezavar csak! Én 17 barátnőm 16



2014. aug. 7. 12:22
 1/2 anonim válasza:

A lányok ebben a korban bolondak, össze-vissza megy az agyuk nem tudják pontosan eldönteni mit akarnak. Ha tényleg ezt mondta a barátnőinek, akkor valószínűleg még mindig veled akar lenni, csak sok lehetett a stressz a munka miatt vagy más okok miatt nem tudom..Szerintem te is nyugodtan találkozgass addig másokkal ha úgy van kedved,ez nem bűn.

16/l

2014. aug. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy bolondak de nem akarom hogy bárkivel összejöjjön!Folyamatosan pörög, nehogy rám kelljen gondolnia, ezért találkozgat mással is hát ha elfelejt. Ráadásul 21 nap míg újra találkozunk. Nem tudom mi lesz belőle. Minden ki azt mondja,Szeptembertől ha naponta lát, és látja hogy akarom vissza jön.
2014. aug. 7. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!