Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "Live and let die"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Live and let die"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lány vagyok, egy kis gonddal. Bár a gond relatív fogalom, fogalmazzuk bökkenőnek. Van egy srác(minden egyes bökkenőm így kezdődik) akivel csaknem minden egyes nap beszélek. Facebookon, vagy élőben, olyan mindegy. Hozzátartozik a dologhoz hogy 8 évvel idősebb, valamint barátnős. Úgy vagyok összerakva, hogy az utóbbi ok miatt egyszerűen nem lehet semmi. Úgy érzem határozott vagyok, de mégsem:D Szóval mi a csudát csináljak? Beszéljek vele? Elmondani ezt az egészet úgysem merem, annyira fasza azért nem vagyok. Hagyjam az egészet a francba? Csak játszik? Akkor miért mond és csinál olyanokat amiket abszolút nem lenne szabad? Én se vagyok angyal, engem sem kell félteni, az összes hülyeségben benne vagyok. Nagyban hibásnak is nevezném magam, és minden egyes rágódásom után arra jutok hogy megkell próbálni, addig úgyse hagy nyugodni a dolog. Sajnos kezdek bedilizni, és köztudott hogy az őrült lányok nem vonhatóak a tetteik felelősségére.

2014. aug. 11. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a pi*sába. Amúgy van egy érdekes stílusod, azt meg kell hagyni...
2014. aug. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2014. aug. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vonhatók felelősségre? Felejtsd el ezt a feminista maszlagot és hagyd békén azt, aki foglalt, te szerencsétlen! Van egy csomó szabad férfi, azokat boldogítsd a hülyeségeiddel! Besza..rok, ilyet: nem vonhatók felelősségre, eszem megáll....
2014. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!