Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolhat?

Figyelt kérdés

Van egy lány kivel hosszú ideje ismerjük egymást, én már elég régóta közöltem vele, hogy kezdek úgy gondolni rá, bevallottam neki egy ideje, de nem válaszol. Egyébként nagyon jókat szoktunk beszélgetni, meg látom, h face-en szerelmes idézeteket, képeket tesz közzé, de nem válaszol.

Sokszor érdeklődik és mindig kihúzza belőlem a választ, de ha én kérdezem picit személyesebb dolgokról akkor nem válaszol. Nagyon szeretem, és szeretném megérteni.

megosztom vele minden bajomat, de ő soha nem mond magáról semmit, ha rosszul érzi magát.

Nagyon kedves velem, de teljesen összezavar.

Nagyon meg vagyok zavarodva.


Mire gondolhat, ilyenkor egy lány?

Miért csinálja ezt ha tudja, hogy szenvedek?

Kérlek írjatok véleményt.


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.



2014. aug. 13. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerinted van aki tudja mire gondol egy lány éppen?
2014. aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érzi benned a bizalmad. Volt egy lány, aki szeretett volna kapcsolatot, de azért utasított el, mert nem érezte a szimpátiát benne és neki legalább ez lett volna az első lépés, hog megpróbáljon közelebb engedni magához.
2014. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En is ezt szoktam csinalni, ha egy haveromon azt erzem, hogy tobbet akar.. nemreg volt is egy konfliktusom eggyel emiatt, de gyava vagyok es nem mindig 100%, hogy tenyleg akar valamit az illeto.
2014. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!