Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 16 éves lányok! Nektek hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lányok! Nektek hány párkapcsolatotok volt eddig? :D

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok, hogy ki hogy áll ezen a téren, mennyi a tapasztalat (pl szűz e még, mennyire voltak komolyak a kapcsolatok, stb), meg hogy mi az átlag igy a 16 evesek körében:D (egy szintén 16 éves lány:))

2014. aug. 16. 21:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ilyen gyerekes hülyeségből volt egy pár, azonban ami komolyabb volt egy másfél éves, és most egy viszonyleg friss. :) 17/L
2015. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egy sem.. 18/F hamarosan 19 ..
2015. márc. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
es nem vagyok lany.. XD
2015. márc. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
1 volt, ami pár hónapig tartott, ott a szájra puszi volt a legtöbb mami történt és 15 voltam. Aztán fél éve tart a 2. kapcsolatom és nem rég vesztettem el a szüzességem vele. Nagyon szeretem remélem még sokáig együtt leszünk:)
2016. ápr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
18 leszek, 0, és ez jól van így nekem.
2018. jún. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
16 leszek 3 hónap múlva és ez az első kapcsolatom. Egy hónapja tart de már lesz0ptam, és látott teljesen meztelenül.Nem vagyok rib@@nc, tőle kaptam az első csókot is, és az eddigi fiúk akik bepróbálkoztak akár szexu@lis téren mind elhajtottam mert náluk éreztem, hogy nem működne a dolog hosszútávon.
2021. márc. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Utolsó.. Hol laksz?
2021. máj. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!