Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mióta összejöttünk megváltozot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta összejöttünk megváltozott, de miért?

Figyelt kérdés

Szóval röviden van egy lány én nagyon szeretem és őis engem pár napja jöttünk össze de azóta teljesen máshogy viselkedik még nem találkoztunk mióta összejöttünk de ahányszor hivom neki mindig más programja van, facebookon is teljsen máshogy ír mint eddig és ezzel nagyon összezavar...

Mivel nagyon félek hogy elveszítem ezért gondoltam írok ide hátha tudtok nekem segiteni egyenlőre próbálok vele mindig úgy csinálni mintha semmi gond nem lenne nem mondok neki semmit de ha továbbra is ez lesz h furán viselkedik és a találkozókat is kerüli akkor muszáj lesz beszélnem vele

De előtte azért kérek egy kis segítséget hogy mi legyen legyek vele türelmes vagy mitévő legyek

Előre is köszönöm a válaszokat, egy agogodó fiú...



2014. aug. 17. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nem is rendes párkapcsolat.
2014. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Összejöttetek, az egy dolog, attól még nem vagytok együtt, hogy rábólintott. Lehet, hogy más fiú is van még, vagy csak liba a drága, éretlen tini.
2014. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tudom hogy MÉG nem az

De akkor mi?

2014. aug. 17. 22:47
 4/11 A kérdező kommentje:
Ő kérdezte meg tőlem...
2014. aug. 17. 22:48
 5/11 anonim ***** válasza:
most akkor összejöttetek, vagy még nem találkoztatok? Na mindegy. Nem akarlak elkeseríteni, de a lány szerintem nem is akar veled találkozni... Azért még várj egy kicsit, lehet valóban elfoglalt, ezt neked kell tudnod, hogy mi dolga lehet.
2014. aug. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem zavarban van :) én személyesen mennék el hozzá beszéni... vagy nem is tudom :/

hívd el egy forrócsokira vagy egy fagyira, esetleg kirándulni

vagy csak adj neki időt, egy kis teret

2014. aug. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Már összejöttünk de mióta együttvagyunk még nemtalálkoztunk mert elfoglalt volt

De elég jól ismerem ahoz hogy lássam rajta valami nem okés :/

2014. aug. 17. 22:49
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen én is erre gondoltam amit kedves utolso irtál :)

Most még türelmes leszek vele 1-2 hétig maximum

Lehet hogy még kicsit uj neki a dolog vagy nemtudom

Sajnos nemtudok egy lány fejével gondolkozni

2014. aug. 17. 22:51
 9/11 A kérdező kommentje:

De egyszerűen nem hagy nyugodni a dolog hogy mia a franc baja van ő kérdezi meg h akkor legyünk együtt és most ő viselkedik így?

Elég szarul esik mégha ő nemis tudja..

2014. aug. 17. 22:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Valószínű a kihívás vonzotta a legjobban a dologban. Most hogy már úgy érzi megkapott, elvesztette az érdeklődését, még ha ez nem is tudatos. Ez persze csak egy feltételezés. Benne van az is, hogy lehet tényleg fél, vagy nem tudja, milyen egy rendes párkapcsolat, és még nem készült fel rá (nem tudom, hány évesek vagytok).
2014. aug. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!