Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felfüggesztenétek a facebookot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felfüggesztenétek a facebookotok, ha kérné a párotok?

Figyelt kérdés

2014. aug. 18. 01:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem. Egyrészt, ott vannak a sulis csoportok, amik nagyon hasznosak, és amit nem nélkülöznék szívesen.


De a másik ok inkább az, hogy nem igazán díjazom, ha valaki meg akarja mondani, mit tegyek. Felnőtt nőként el tudom dönteni, akarom-e használni a Facebookot.

2014. aug. 18. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

simán, mivel jó ha havonta 1x "használom"...nem facebookon élem az életem :D


21F

2014. aug. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%
kizárt! az én facebookom a saját privát terem! senkinek semmi köze hozzá! :)
2014. aug. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
22f
2014. aug. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%

Biztos nem.

1.: Minek kérne ilyet? Semmi köze hozzá,hogy fent vagyok vagy sem.

2.: Az egyetemi fészbúk csoportban osztunk meg egymással minden tananyagot,infót,határidőket,segítünk egymásnak. Hát igen nagy sz.rban lennék,ha nem lenne fészbúkom:D Amúgy is ilyen elvarázsolt vagyok,elfelejtem a határidőket,ha nem írom fel,ott meg minden fent van 2 hónap múlva is.

2014. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem, az én facebook oldalam, az én magánügyem. ott tartom a kapcsolatot egy csomó régi ismerőssel,sőt rokonnal is. Semmi köze hozzá. Ha esetleg féltékeny, akkor meg döntse el hogy velem akar-e maradni. Ha nem bízik meg bennem, mi értelme?
2014. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha valaki megtalálja tényleg az igazit, akkor nem lesz neki fontos a facebook. Az igazi barátaim nekem sem ott vannak, ott csak a felületes kapcsolataim. Elvére nem lehet százvalahány barátja az embernek, mint amennyien ott vannak az "barátaim", jobban mondva az inkább távolabbi ismerőseim. Tehát ha tényleg szeretném, és neki fontos lenne, akkor igen.
2014. aug. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!