Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 17L. A lányokat és a fiúkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17L. A lányokat és a fiúkat is szeretem. Van aki eltudna fogadni így?

Figyelt kérdés
12 évesen csókolóztam a legjobb barátnőmmel, de 1 aztán rájött mit csinált és ő nem akarta ezt... 15 évesen jártam egy fiúval, még nem volt vele semmi komolyabb, elmondtam neki hogy a lányokat is szeretem és nem fogadta el... most megint szerelmes vagyok egy barátnőmbe, de belőle se nézem ki hogy viszonozná :( Van aki eltudna fogadni olyannak amilyen vagyok? úgy értem komoly kapcsolatra, együtt élésre, nem egy éjszakára...

2014. aug. 19. 20:42
1 2 3
 1/21 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
100%
Rettenetesen sok ilyen ember van előbb utóbb megtalálod az igazit :)
2014. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én biztos :P :) 17/F
2014. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ja kb minden fiú elfogadna egy ilyen lányt :D
2014. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

ismeretlennek: igen persze, csak ne előttem éld ki ezeket a vágyakat


barátnak: lásd 1. pont


párnak: csak akkor ha nem teszel egyik nemmel sem olyat amit én megcsalásnak vélek...tetszhet neked akárki, de én elvárom a hűséget :)


21F

2014. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
nekem mindegy mi vagy csak ne csalj meg és csináld jol a dolgod
2014. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Persze.
2014. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
nem ezen múlna hanem hogy amúgy milyen személyiség vagy :)
2014. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szia!


El tudnálak így fogadni és el is fogadlak. Őszintén szólva szívesen ismerkednék veled :)


Írj :)

2014. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Igen, igen, a személyiségen múlik, de amúgy el...

Ha nem csalsz meg, stb....


De amúgy gondolom egyszerűbb rávenni téged egy hármasra, ha úgy teljesen véletlen arról lenne szó! :D

2014. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9%

Észkombájnok, akik a hűségre apellálnak (élesebben fogalmazva: birtokolni akarnák a lányt): pont az a szitu lényege, hogy el kéne fogadnod és úgy kéne szeretned, hogy egy ellenkező neműt is kívánna néha, mert biszex. Szóval, ha párja vagy, és fiú vagy, akkor néha lenne lánnyal, ha lány vagy, akkor egy fiúval.


Ez volna a nehéz feladat, ehhez kéne embernek lenni.

2014. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!