Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális az, ha egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha egy kapcsolatban a nő kezdeményezi a szexet az esetek többségében?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt (kb 2 éve együtt is élünk). Az a gondom, hogy kb 10 aktusból kb 8-at én kezdeményezek.


A párom nagyon bújós, a testi érintések alapvetően mindkettőnknek fontosak (pl.: néha csak azért félbehagyja amit csinál, hogy odajöjjön egy puszit adni, vagy ha valamiért elmegy mellettem mindig meg-megsimítja a hátam, a karom, stb). Ő tipikusan olyan ember, akinek az esti közös filmnézés a párjával összekucorodva sokkal többet jelent, mint egy áthancúrozott éjszaka. Szex után is mindig ő bújik oda először. Ezzel általában nekem sincs gondom, ritka manapság egy ilyen pasi, de a szex nem annyira fontos neki, mint nekem és ez kicsit viszont zavar.

A kapcsolatunk elején, az első fél-1 évben volt olyan, hogy naponta akár 4-5 alkalommal is szexeltünk. Aztán ez

lassacskán csökkent. Most kb heti 1-2 alkalom van, de azt is rendszerint én kezdeményezem, szerintem ha én nem másznék rá, még ennyi se lenne. Sokszor próbáltam már beszélni vele erről, többször is leültem vele és elmondtam neki, hogy egy kicsivel több szexet szeretnék mert nekem ez is fontos, olyankor mindig megígérte, hogy próbál majd erre jobban odafigyelni, és tényleg változott is a helyzet, de csak 1-2 hétre, aztán visszaestünk erre a szintre.



Ötletek? Ez így normális? Próbáljam elfogadni, vagy ne törődjek bele? Mit lehetne ezzel a helyzettel kezdeni?


Én 23/L, ő 27/F



2014. aug. 22. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem az, egy ff legyen kezdeményező, gamma hím lehet
2014. aug. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

valszeg neki kevesebb is elég

ezen a téren ezek szerint nem vagytok kompatibilisek


két lehetőség van :

vagy elfogadod a helyzetet

vagy keresel egy ezen a téren is megfelelő pasit

2014. aug. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2

Nála megfelelőbb pasit nem találnék, ezt az egyet leszámítva minden másban ő a legjobb választás a számomra.

Ha csak ebből a két lehetőségből lehet választani, akkor inkább elfogadom, hogy ő ilyen. Nyilván én se vagyok hibátlan, és ő is elfogad engem így.

2014. aug. 22. 09:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Én miért nem találok ilyen lányt! Nekem is nagyobb az igényem, de nehéz találni megfelelő párt.
2014. aug. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pedig ha a szex nem működik, akkor az előbb-utóbb problémát fog okozni ... Lehet nem most és nem holnap, de hosszútávon mindenképpen. Gondolj bele mi lesz 20 év múlva, amikor te a legaktívabb korszakodban leszel ... Ha már ennyi idő alatt részéről lecsökkent az igény ... :-(


Egyébként el nem tudom képzelni, hacsak nem unom a partnerem, hogy ilyen előforduljon. 15 év után is naponta 3x rá tudtam volna mászni ... :-P

2014. aug. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Próbálj valami változatosságot belecsempészni.
2014. aug. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szegény pasas! Örülj, hogy szeret!
2014. aug. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Örülök neki! Írtam is, hogy számomra minden tekintetben ő a tökéletes, egyedül ez zavar egy kicsikét, hogy én egy picivel több testi szerelmet igényelnék, mint ő. De végül is 4 év van mögöttünk és eddig is túléltem enélkül, szóval nyugalom, nem halok bele heti 2 alkalomba, tudom, hogy másoknál még sokszor ennyi sincs...
2014. aug. 23. 10:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Na de miért gond az, ha a nő kezdeményez ha a pasi nem zárkózik el előle, nem mondja, hogy most ne, fáj a fejem?

Szerintem a vázolt helyzetben részedről ez csdak egy mondva csinált probléma.

2014. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!