Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik igaz szerelem a tinédzsereknél?

Figyelt kérdés
Arra gondolok ami általában a könyvekben figyelhető meg vagy a filmekben, amikor bármit megtennének a másikért.

2014. aug. 23. 13:14
 1/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
Főleg olyan létezik. A tinik onnan veszik a mintát, így a legtöbb tinédzser (főleg lányok) elve így állnak az első kapcsolathoz, hogy az az egy igaz és szent... és ezért is borzasztó könnyű visszaélni velük... mert foggal körömmel ragaszkodnak egy ideálhoz.
2014. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
Szóval még ha mindent meg is teszünk a partnerét az még nem szavatolja azt, hogy igazán szerelmesek vagyunk vagy csak a szerelembe szeretünk bele :)
2014. aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat en 17 vagyok fiu es volt egy lany akit nagyon szerettem amig egyutt voltunk,de fel eve szetmentunk es meg most is szeretem es mindent megadnek erte...szerintem letezhet igaz szerelem en nem is tudok ma sem mas lanyra nezni..igy felev utan sem
2014. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Létezik, de legtöbbször sajnos átbillen valamelyik oldalra. Ezek után az esetleges szakítás sajnos mély nyomot hagy abban, aki ezt érezte. Tapasztalat.
2014. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
egyetértek az előző válaszolóval
2014. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!