Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mióta jártatok a barátotokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mióta jártatok a barátotokkal amikor rákérdezett a régebbi kapcsolataidra (mármint olyan értelemben pl. hogy hány barátod volt előtte)? Vagy nem beszéltetek erről? 18/l

Figyelt kérdés

2014. aug. 26. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Már előtte is tudta mi a helyzet és én is róla mielőtt jártunk volna. Miért olyan titkolnivaló téma ez hogy ne lehetne róla akármikor beszélni valakivel?
2014. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy fiúként válaszolok, de sorolom melyik komoly vagy általam annak vett barátnőmmel mennyi idő után beszéltük át, úgy, hogy sohasem erőltettem rájuk:

1. Rövid ismeretség, amolyan első látásra szerelem után két hónap kellett, hogy átbeszéljük az exeinket.

2. Nagyjából egy hónap kellett miután összejöttünk, mert nem volt előttem komoly barátja.

3. Nagyjából 1,5 évet ismerkedtünk (neki barátja volt), aztán összejöttünk és nagyjából 4 hónapra rá már átbeszéltük egymás exeit és igazából a teljes visszamenőleg leélt kapcsolati-életünket, de egyébként zárkózott jellem volt, tehát a 1,5 év nélkül lehet fél év is kellett volna.


21/F

2014. aug. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Még nem jártunk, de közel voltunk hozzá, mikor megkérdeztem, hogy szűz-e. Ő azt felelte, hogy igen én meg elmondtam, hogy már nem.
2014. aug. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Költőnő? ***** válasza:
Nem tudom, vhogy sosem kérdeztem rá erre és engem sem kérdeztek soha. Beszélgetünk, aztán ami/aki fontos vmiért,úgyis szóbakerül.
2014. aug. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Agnes Crumplebottom

Azért, mert lehetnek még utólag is kellemetlen emlékek/lelki sérülések és kell egy bizonyos fokú biztonság egyes nőknek/férfiaknak, hogy megnyíljanak ilyen téren egymásnak. Lehet pl. hogy csúnyán megcsalták/összetörték a szívét, esetleg meghalt a párja, netalántán ő csinált olyasmit amit legszivesebben elfelejtene.

2014. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5


Igen, így utólag eszembe jutott, hogy talán megint az érzéketlenség beszél belőlem. Nekem nem okozna problémát szerintem ettől függetlenül beszélni róluk legalább 1-2 mondatot, ha ilyesmi történt volna valakivel hogy pl. meghalt, azt elfelejteni úgysem lehet szóval igazából mindegy, szóba kerül-e a téma vagy sem. Másokról meg hajlamos vagyok úgy gondolni, hogy egy szimpla kérdéstől még semmi bajuk nem lesz, attól még, hogy kérdezek valamit, nem kötelező azonnal válaszolni és beszélni a témáról ha nem akarnak, de nem tudom, lehet nem így van és van akiket egy kérdés is érzékenyen érint...

2014. aug. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
Sztem is előfordul h felmerül vmi de csak érintőlegesen. Ha érdekel, én is rákérdezek, ő meg mesél, ha úgy érzi, h itt van az ideje és akar/tud beszélni róla. És viszont. De ez a semmiből a kérdés h és előttem hányan voltak ... Hát ez így ebben a formában számomra bmikor nagyon fura volna.
2014. aug. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Én sem régóta járok a barátommal,csak érdekes mert eddig általában megkérdezték a fiúk mi újság az eddigi kapcsolataimmal (nem volt sok,csak 2 előtte,az sem túl hosszú)

2014. aug. 26. 18:02
 9/10 anonim ***** válasza:
én vagyok neki az 1. és a 3. pasija szoval én tudom az ilyen dolgokat nála nekem sok volt a szünet között
2014. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam ilyenekről beszélni. Engem sem érdekelnek az ő exei.
2014. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!