Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki mutassam a fiu paromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mutassam a fiu paromnak hogy mennyire szeretem?

Figyelt kérdés
4 hónapja járok már a barátommal és én nem szoktam kiadni az érzéseimet de ő mndig elmondja hogy mennyire szeret persze néha én is mondom de arra lennék kiváncsi hogy jobb ha kicsit jobban kimutatja valaki vagy tartsa kicsit ilyen kételyek között mert különben elbizza magát és nem lesz olyan jo a kapcsolat

2014. aug. 27. 01:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
manipulatív ri banc
2014. aug. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Nem, isten ments, ki ne mutasd neki, hogy szereted, ott romlott el az egész kapcsolat ha kimutatod neki. Soha, de soha ne mond neki, hogy szeretd, soha ne simogasd, ha azt mondja, hogy "szeretlek" te azt mondd rá, hogy "hát, ezt én még nem érzem".

Így kell viselkednekd..ez a hossz, tartós és bizalmas párkapcsolat alapja.


üdvözlettel: BL

2014. aug. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

drágaságom, ez egy nőkcsacskalapja szintű hozzáállás, ne tedd.

most te azt, vagy bárki, honnan tudnád eleve, hogy másnak mit jelent az ha nem mondasz semmit? lehet nem kételyek között tartanád (ami elég rossz eleve), hanem teljes bizonytalanságba sodornád, amitől sz.rnak hiszi magát

2014. aug. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne, hogy készen állsz te erre a kapcsolatosdira? Mert nekem nem úgy tűnik.
2014. aug. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sohasem értettem miért kell játszadozni.

Ha szereted, akkor légy vele őszinte és kész.

2014. aug. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13%
Kimutathatod, csak arra figyelj, hogy bizonyos férfiak szeretnek ezzel visszaélni és kihasználni (tisztelet a kivételnek). 4 hónap alatt ha megismerted, akkor nyugodtan, mert más akadálya nincs,
2014. aug. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fogja elbízni magát, nyugodtan mondd el neki. Egy fiú örül, ha ezt mondják neki. Legalábbis én örülnék. Ha nem teszed, akkor gondolhatja azt, hogy nem szereted vagy nem tetszel neki, és dobni fog... Szóval ez elsülhet rosszul is, ha sokáig vársz.
2014. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!