Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretnék tőle komolyabbat de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék tőle komolyabbat de ő nem, és le akar feküdni velem de én még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú kb ha egy hónapja ismerem, facen többet beszéltünk mint élőben és felajánlotta nekem valamelyik nap hogy ha akarok alkalmi szexet benne van. Tetszik nagyon vonzódom hozzá csak félek hogy bele szeretnék vagy valami, vagy hogy hogy bánna velem, meg hát azért még idegennek számít félig meddig egy féri lakására csak úgy felmenni kitudja mi várna ott rám.. Szóval nem tudom hogy most az érzéseimre hallgassak és menjek bele később vagy pedig hagyjam a francba, de az a baj hogy folyton róla ábrándozok... Nem tudom mi a helyes össze zavart teljesen.

2014. szept. 1. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
nagy hülyeség lenne így bele menni :)
2014. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hívd át te magadhoz
2014. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szinte biztos vagyok benne, hogy később megbánnád...
2014. szept. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld, később össze leszel törve, hogy csak úgy odaadtad neki magad, de ő nem akar téged igazán.
2014. szept. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!