Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Levél a postaládában? Nyálas?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levél a postaládában? Nyálas? Örülnétek?

Figyelt kérdés

Párommal 4 éve vagyunk együtt távkapcsolatban. Jelenleg külföldön van és mikor visszatér, akkor sajnos nem tudom őt várni és utána sem tudunk találkozni (egyetem miatt nem utazhatok el). Arra gondoltam, h küldök neki egy levelet, ami majd a postaládájában várja őt helyettem (mindig az az első neki, h megnézi a postát miután én már egyszer küldtem neki levelet ajánlva, de nem ment el érte a postára, így visszaküldték a levelem, ami miatt azóta is gyötri magát, mert kíváncsi volt, h mit írtam neki akkor). Még nem tudom tisztán, h mit írok majd a levélbe, de ti az ő helyében örülnétek neki?

köszönöm! és bocsánat, ha túlkombináltam a kérdést.

21/L



2014. szept. 2. 19:27
 1/6 Mr. Truth ***** válasza:
100%
az elektronika világában már kissé poros, de nagyon aranyos gesztus... én örülnék neki és beülnék a fotelba és ott olvasnám végig egy tea mellett...
2014. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, tudom, h poros dolog, de általában neten beszélünk és a levélen keresztül még az illatomat is érezhetné (valahogy kiművelem, h a papíron érezhető legyen a parfümöm)
2014. szept. 2. 19:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztosan örülne a levelednek,írj neki hiszen várja:)
2014. szept. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én nagyon örülnék:) szerintem nagyon aranyos és sokkal személyesebb dolog egy kézzel írt levél mint valami email. így nagyobbra is értékelném. írhatna valaki nekem is levelet (ezt csak úgy mellékesen írom)
2014. szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kösziii :)

3-as, remélem küld neked vki levelet :)

2014. szept. 2. 19:54
 6/6 anonim válasza:
Ez egy kicsit fordított eset, de nekem is küldött egy levelet egy srác aki akkoriban próbálkozott nálam :) nagyon örültem neki, és kimondottan édesnek tartottam. Nem lett a dologból semmi, de nem miatta és nem miattam :) szerintem küldj neki, mert ha még a másik levél miatt rágja magát, akkor ettől is boldog lesz! :)
2014. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!