Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Leszállt már a rózsaszínköd,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszállt már a rózsaszínköd, és félek, h rám un párom. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Eleinte egészen más volt a pasim. Sajnos már nem látom rajta azt a nagy lángolást.

Négy éve tart a kapcsolatunk, én még mindig nagyon szeretem, és érzem, h ő is szeret, de mégis félek, h elveszítem.

Magam körül annyi rossz ellaposodott kapcsolat van, nem karom, h mi is így járjunk.



2014. szept. 5. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Szopj sokat! Nagy a szopas hatalma! :D
2014. szept. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Ha érzi, hogy szereted, és felnézel rá, akkor lehozza neked a csillagokat az égről.

És ha a golyóit is üresen tartod, és a hasa is tele van, akkor soha nem fog megcsalni sem. :-)

36F

2014. szept. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
minegyik kapcsolat ilyen,ne aggodj,a többi csak látszak,a szerelem nem örök,előbb-utobb átváltozik szeretetté. különben erre vannak a női praktikák,találj neki vmi meglepetést néha,de ne sűrűn,nehogy hozzászokjon. erotikus tánc pl. :)
2014. szept. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány gyereketek van? Ja, hogy egy se? Szoval csak ba-zni szerettek? Akkor meg miért ne unna rád? A friss fa-z, pi-a mindig izgalmasabb. Az igazi családi légkör nem nektek valo? Uj kalandra fel!
2014. szept. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Edd 4 évig a kedvenc kajádat. Vigyél egy kis színt az életedbe. Minden férfi fején ott a b..ni akarok tetoválás. Nézelődj a környezetedben.
2014. szept. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mindketten túl vagyunk rossz házasságokon, rossz kapcsolatokon, (én egyen, ő már sokkal többön...). Nyilván felmerül, h miért lenne ez a kivétel...

Négy év után is úgy érzem, h működik a dolog még a +20 év ellenére is. Mégis megijeszt, h mi van, ha valamit nem veszek észre a nagy boldogságban, tudod, ha egyszer valaki megégeti magát...


4: Amúgy nekem is van gyerekem, és neki is. Közös az nem lehet, mivel volt egy balesete (meg gondolom a kora miatt sem mostmár), de teljesen steril sajnos.

Érdekes, h egyből az feltételezed, h csak a szex motivál, (mondjuk a mi esetünkben valóban nem lesz több a szexnél... mármint gyerek fronton...)

2014. szept. 5. 07:34
 7/7 anonim ***** válasza:
6 Egy nő mindig megérzi, ha nem egyedüli nő már a kapcsolatban. Ilyenkor érzi azt, amit te is. Nem találja a helyét, megmagyarázhatatlan nyugtalanság lesz úrrá rajt.Egészen addig mig ki nem derül az igazság.
2014. szept. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!