Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki hogy szeretem? (többi lent)

Figyelt kérdés
(16/F) Nem szeretnék hosszasan sztorizgatni de röviden: Én sportolok viszont egy másik városban mert csak ott van lehetőség rá (ez a város 30km-re van tőlem). Nagyából 4-5 éve járok oda, azóta ismerem a lányt. 1 hónappal ezelőttig pusztán edző társként gondoltam rá. Aztán egy edzőtábor után elég szoros kapcsolatba kerültünk azóta gyakorlatilag facebookon, telefonon tartjuk a kapcsolatot minden nap. Edzéseken mindig beszélgetünk ölelgetjük egymást, szóval attól nem tartok hogy ő nem szeretne engem. Így 1 hónap után már elérkezettnek érzem azt hogy elmondjam neki mit érzek iránta..csak azt nem tudom hogyan. Nem nagyon volt eddig komolyabb kapcsolatom, sőt mondhatni nem is volt. És hiába vagyok abban a tudatban hogy ő is szeret, rettegek neki szerelmet vallani. Nem tudom mit kéne mondanom, hol, hogyan... Ezen a héten szombaton megyek el hozzá és szeretném neki elmondani. De tippem sincs hogy hogyan csináljam. Légyszíves segítsetek.

2014. szept. 9. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
mondanom kell valamit, úgy érzem, hogy amit érzek irántad az több mint barátság és szeretném ha ezentúl többször találkoznánk, mit szólsz hozzá?
2014. szept. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
XY....figyelj, lehet máshogy gondolod, de nekem nagyon tetszel, több vagy nekem,mint edzötárs, többet jelentesz egy egyszerü lánynál :) <3
2014. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!