Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy néha nagyot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy néha nagyot jót beszélvetek egy lánnyal néha meg semmi sem jut eszembe?!

Figyelt kérdés
Miért van az minden lánynál , hogy néha nagyon magabiztosan beszélgetek vele de vlalamikor meg egy szó sem jut az eszembe???!!! Pl. Tegnap egy suli társammal mentem haza buszon és bátran magabiztosan leültem mellé és beszèlgettem vele csak úgy jöttek a mondatok de másnap amikor megint mentunk eggyut akkor summit nem jutott eszembe ès olyan csöndes voltam ès ez olyan kinos!!!miert van ez??!!!! Talán hangulat függő??!! Már nagyon idegesit!!

2014. szept. 10. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen napok.

Amúgy meg mi ez a név? :D

2014. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
heey ember vagy, es persze, hogy hangulatfuggo. ez teljesen termeszetes.
2014. szept. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Xd ez a nèv nem tudom , hogy jött. Amugy meg mitcsináljak ha semmi nem jut eszembe? Szerintetek gáz ha a csaj mellet ulok es semmi nem jut eszembe?
2014. szept. 10. 21:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát esetenként elnézhető a dolog, de szerintem gáz. Én is ilyen vagyok, sőt nálam az a ritkább, hogy sokat tudok beszélgetni egyazon lánnyal. Vagy bárkivel.
2014. szept. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eggyütt volt órám egy nagyon jó csajjal ès mentem vele busszal ès tök jót beszèlgettünk!!!:D ès most tudtam beszèlni!!:D
2014. szept. 11. 15:24
 6/7 anonim válasza:
Korod mennyi?
2014. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
16 vagyok és volt is barátnőm igaz nem komolyak de mind1 csak mondom ez idegesit nagyon , h neha nem jut eszembe semmi.
2014. szept. 11. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!