Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom (17) én meg (16) vagyok. És éjjelente mikor együtt alszunk néha ő bepisil. És ma éjjel megint csak azt éreztem hogy valami meleg van alattunk az ágyon. Reggel szóvá is tettem neki de én voltam hibás. Szeretem és nála helyesebb pasit nem hiszem találnék. Mit tegyek? Megoldás?

2014. szept. 11. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Adj rá pelenkát! :-D

Viccet félre téve irány a doki!!

2014. szept. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Doki, sürgősen.

Vagy idegrendszeri gond, vagy nagyon mélyen gyökerező szorongás. Egyik sem jó, utána kéne járni. A záróizom vezérlés alapvető motorikus funkció, jó lenne tudni mi okozza.

2014. szept. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt írod, szereted és nagyon tetszik....

Hogy tetted szóvá neki? Ez biztos borzasztó kellemetlen neki (is), talán azért hibáztatott téged, mert annyira szégyelli magát és még nem mer beszélni róla.

Tedd félre, hogy ilyen idős korban ez ciki-nem ciki. Vedd úgy, mintha pl. egy orrvérzés lenne. Határozottan mondd el neki, hogy menjetek dokihoz. Esetleg elkíséred. Az is lehet, hogy valamilyen rejtett betegsége van. Ha kiderül, hogy nem, akkor egy régi trauma akár gyermekkorból.

És ne mondd el senkinek!!! Barátnőnek sem! (kivéve, ha a fiú ezt kéri, bár kétlem) Ha vagy olyan jóban anyukáddal, akkor max. tőle kérj segítséget.

Ne szégyellősködj te sem. Gondolom, nehezen fog menni, de utána sokkal jobban megbízik majd benned és talán még jobban fog szeretni.

2014. szept. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!