Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőmmel alig találkozunk,4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel alig találkozunk,4 hónaposak vagyunk. Miért?

Figyelt kérdés
Heti két, max. háromszor találkozunk. Én szeretnék minden nap (szerintem ez normális), de ő inkább a barátnőivel van, vagy egyéb teendőt talál. Viszont biztos, hogy nagyon szeret. Ezt tudom. De ezért mindig összeveszünk, mit tegyek?

2014. szept. 11. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább nem normális dolog mindennap együtt lenni. Hagyd neki teret. A barátnőd jól teszi, h szakít időt magára és a barátnőire. Ez egy normális, egészséges kapcsolat! Neked kellene felnőni egy érett kapcsolathoz!
2014. szept. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, akit csak ismerek, mindannyian naponta találkoznak a szerelmükkel (17-19 évesek)
2014. szept. 11. 19:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is túlzás lenne minden nap találkozni, rosszul is lennék a másiktól egy idő után, kellenek a szabadnapok.
2014. szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
4 hónaposan még járni sem tud az ember, sőt beszélni sem, nem csoda ha alig találkoztok.
2014. szept. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A minden nap szerintem is sok de a 2 meg elég csekély. Én is szeretem az életterem de heti 2x egy baráttal találkozok nem a párommal. Egyébként próbálj meg izgalmas programokat szervezni, ne mindig "csak úgy" találkozzatok. Egyébként mikor veszekedtek mit mond miért nem akar sűrűben összefutni? Mert mondjuk barátnőzik 2 nap és a hét többi 5 napján?
2014. szept. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Még ez is sok. Amikor én fiatal voltam, hetente egyszer találkoztunk, és nem tartottuk kevésnek.

Mindkettőtöknek kell mozgástér.

2014. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Komolyan azt hittem valami 2 hetente találkoztok, de hogy heti max 3 alig az nem normális. Nem csak a párkapcsolat az élet.
2014. szept. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Emberek ***** válasza:

Én napi szinten találkozom a barátnőmmel, egy középiskolába járunk, de néha már kicsit rossz érzésem van, hogy "feltartom" minden szünetben.. Pedig nagyon szeretjük egymást, eléggé összeillünk.

Amit tudok tanácsolni, hogy erről higgadtan beszéljetek, és próbáljatok valami közös kompromisszumra jutni, mert másképp mindig csak a veszekedés lesz, ami megöli a kapcsolatot (de hidd el a napi szinten az lehet sok lenne. Gondold át!).

2014. szept. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egy találkozás olyan 2 óra hossza. Egyébként mi is egy suiliba járunk, de a többiek nem nagyon tudnak róla csak a közeli barátaink, ezért ott nem beszélgetünk :/..
2014. szept. 11. 20:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Miert? Talan szegyelitek egymast?
2014. szept. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!