Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nem ki használás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem ki használás?

Figyelt kérdés

Ha a barátnőt nőtök azt mondja hogy ő egy komoly nő.

És szeretné ha egy fiú el vinné ide oda.

Néha fel hozza hogy jó lenne ha vennék neki körömlakot stb...

Szerintetek nem ki használás?



2014. szept. 18. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon is! Nekem pofám nincs hozzá, h a barátomnak neki állítsak és mutogassak a dolgokra, h ezt meg ezt meg ezt kérem...
2014. szept. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is..

Ezek elég kellemetlen szituk, főleg ha nem vagy kőgazdag.

2014. szept. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tehát a barátnőd szótárában a "komoly" jelenti azt, hogy anyagias. Ráadásul iszonyat beképzelten is hat ebben az értelemben.

Az egy dolog, ha a férfi úgy érzi magát jól, ha egy programot vagy közös étkezést nem fele-fele fizetnek, hanem meghívja rá a nőt.


De ezt elvárni, sőt pofátlanul listát ír az ő igényeiről már egészen más kategória.

És mielőtt jönne a tipikus pénzzel kompenzáló tucatfickó, igen, akit szeretsz, azért bármit megteszel, ahogy nem is rajta fogsz spórolni. De ez addig marad egészséges gesztus, amíg azt nem követelik és nem kezelik magától értetődőnek.


26/F

2014. szept. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na és akkor még én nem szeretem azt mondja :) hát ki van dobva kinek kell ilyen csaj... :) köszönöm szépen a válaszokat! 3dik válaszoló...képzeld a csaj is 26éves és komolynak tartsa magát... xD
2014. szept. 18. 10:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Oszt mégy-e egyetemre?!!
2014. szept. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!