Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez, hogy lehezséges? (Többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez, hogy lehezséges? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Egy ideje azon gondolkozom, hogy hogyan van ennyi boldog párocska a világon. Szerintem lehetetlen, hogy odamenj valakihez és bevalld az érzéseid és, hogy viszonozza. Pontosítok nem lehetetlen csak ritka, az meg mégsem igazi kapcsolat ha valaki azért választja azt az embert mert épp nincs barátja/barátnője. És saját tapasztalatok alapján írom (nem vagyok visszataszítóan csúnya). Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. szept. 20. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy odamenj valakihez és bevalld az érzéseidet? ennél azért több kell. Valamilyen szinten ismerni kell a másikat
2014. szept. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
U mad,bro?
2014. szept. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát nem tudom van egy ember aki bejön, oda mész bevallod a szerelmed aztán meg jártok? Igazából nem értem az egész koncepciót :/ im not mad bro i was just thinking about something strange
2014. szept. 20. 18:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem úgy működik, ahogy gondolod. A legtöbb pár nem úgy jön össze, hogy alig beszélnek, a másik bevallja, hogy bejön stb...

Ez általában úgy zajlik, hogy ismerik egymást egy ideje, és optimális esetben nem kellenek vallomások, mert pontosan érzi mindkét fél, hogy mi lesz, és hogy mit akar a másik.

2014. szept. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom erre meg nem gondoltam
2014. szept. 20. 19:57
 6/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb párkapcsolat úgy kezdődik, hogy még nincsenek kialakult érzéseik, nem az érzéseiket vallják be, csak odamegy a pasi (néha a csaj), elmondja, hogy bejön neki a másik és lenne-e kedve ismerkedni/elmenni meginni egy kávét/teát/megenni egy sütit/megenni egy vattacukrot. A randizás egy kor után már nem egymásba szerelmes emberek találkozója, hanem olyan embereké, akik szeretnék egymást megismerni. A randizás az ismerkedésre való. Ha nem jönnek be annyira egymásnak, akkor továbblépnek, mással randiznak. Ha minden oké, párkapcsolat lesz belőle.

Szóval egyszerűbb a dolog annál, mint bevallják egymásnak az érzéseiket és tádámm, kész a tökéletes kapcsolat. Megelőzi egy ismerkedős fázis, ami eldönti, hogy mi lesz az egymásnak vonzó emberekkel.

2014. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!