Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek az én helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek az én helyemben?

Figyelt kérdés
A barátnőm megismerkedett egy idegen férfival az interneten, ne kérdezzétek hogyan. Beszélgettek, egyre gyakrabban, és egy idő után találkoztak is(ebből is volt már vita). Elvileg csak barátok, viszont minden nap beszélgetnek egymással, telefonszámot cseréltek stb. Ez már a második eset, hogy az én nézőpontom szerint túl közel kerül a "csak barátjához". Akkor megbeszéltük a dolgokat, és elfogadtam, hogy vannak fiú barátai. Akkor úgy gondoltam, hogy a következő nagyon durva helyzetnél már erősebben lépek ez ügyben. Viszont amikor együtt vagyunk, biztosan érzem, hogy senki más nem létezik számára csak én. Ezért nagyon nehéz. Nagyon szeretem, és ha folytatom ezt a féltékenykedést, csak elüldözöm magamtól. Viszont ezt a helyzetet nem bírom, ami most van. Hogy viszonylag gyakran, majdnem minden 2. nap róla van szó, hogy mi történt vele, hogy van(mármint az idegen). Nem akarom elveszíteni, de ez így nem mehet tovább. Szerintetek mit tegyek? A "beszéljük meg a dolgot" nem használ semmit, mivel már egyszer megbeszéltük, hogy van egy határ barátság ide vagy oda. Vélemény?

2014. szept. 22. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Lépj le.
2014. szept. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem
2014. szept. 22. 00:50
 3/6 HardCore12 válasza:
ilyenkor felmerül az emberben, sok sok gyanú, ami természetes bármennyire is bízunk a társunkban " félünk " főleg ha szeretjük is őt! Szerintem mond meg neki a konkrét véleményed arról mit is gondolsz erről, de finoman, próbáld megbeszélni vele! De úgy hogy, ő is megértse például mond el neki szépen, hogy nem szeretnéd hogy erről szóváltás legyen, avagy az " idegen férfiről " és a többi, saját szavaiddal fejezd ki magad, és azt hogy ez bánt téged.
2014. szept. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem tehetsz, eltiltani másoktól nem túl célravezető, maximum megkérheted, hogy ne fecsegjen állandóan róla, mert téged ez nem különösebben érdekel.
2014. szept. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet próbára tesz
2014. szept. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hogy őszinte legyek nekem se tetszene, miért kell egyáltalán találkozni egy pasival neki?

Én is féltékeny lennék a helyedben.

2014. szept. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!