Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 4 év korkülömbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konya bence kérdése:

4 év korkülömbség?

Figyelt kérdés
én vagyok 16/f és tetszik egy lány aki 20 éves. elfogadhato ez a 4 év külömbség amugy a lány 17 nek néz ki és székely magyar :D

2014. szept. 25. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Tegnap volt egy hasonló kérdés, most is csak kb ugyanazt tudom mondani, amit ott. Egy bombázó 20 csaj nem fog összejönni egy nála fiatalabb fiúval, mert egy olyan nőnek tekintélye van, nekik meg az fontos, így még azt is megválogatják bizonyára, hogy kivel tesz fel közös képet a Facebookra.


Ha a csaj, akiről beszélsz, egy átlagos nő, akinek nincs nagy szerencséje a pasiknál, talán van esélyed. De ebbe a korban már ez sem biztos, mert egy 20 éves nő férfit akar, nem pedig egy kamaszfiút.

2014. szept. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
igen ez valóban 4év korkülömbség.
2014. szept. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ha forditva lenne még oké de igy nem. Egy húszéves lány mást vár el egy kapcsolattól mint egy tizenhatéves fiú
2014. okt. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!