Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most miért gáz, hogy a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért gáz, hogy a pasim "kockafej"?

Figyelt kérdés
Ma nagyon felhúzott egy pár barátnőm és fiúbarátom, akiknek bemutattam a pasim. Nagyon jól fogadták, mindenki jó fej és normálisnak tartja, csak azzal nem békülnek ki, hogy nagy hobbija a programozás és az algoritmusfejtés és ezzel akar továbbtanulni. Nem értik hogy bírom egy kockával. Pedig neki ez csak hobbi jelenleg, ha vele vagyok a gépet se kapcsolja be, legfeljebb filmnézésre. Még nem is videójátékokkal játszik, pedig azzal néha én is szoktam. Mi a bajuk vele?

2014. szept. 25. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a bajuk, hogy okosabb, mint ők és nem értik.
2014. szept. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Trükkös kérdésfeltevés, de nyilván te vagy a "kocka", és most ilyen módon próbálsz véleményt kicsikarni anélkül, hogy a torkodnak ugranának.


Még mindig úgy van, ahogy korábban is. Nem gáz, ha valaki ilyesmivel foglalkozik, csak foglalkozzon mással is, tudjon másról is beszélni stb.


Ha esetleg netalántán mégis valós a helyzet, és ilyen ember barátnője vagy, akkor a legkegyetlenebb bosszú ilyen csipkelődésre az lehet, ha felhívod a barátnőid figyelmét arra, hogy a gyerek mennyit fog keresni informatikusként. Na, akkor majd rögtön befogják a szájukat.

2014. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sosem érdekelte az anyagi vonzata, engem sem, tudom, hogy nem kicsi összeg, ő jobban szeret alkotni, barkácsolásban ügyetlen szerinte (szerintem nem) és itt ki tudja élni magát. Egyébként mutatott projekteket és nekem tetszenek. Csak bosszant, hogy neki ugrottak. Pedig csak akkor beszél róla, ha tényleg kérdezik, sportol, bulizik, velem van, jobb nem is lehetne.

És nem így akarok kérdést kicsikarni csak tanácstalan vagyok.

2014. szept. 25. 22:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Nananannana... Álljunk meg. A programozáshoz ész és logika kell... Az (számomra-mondom ezt úgy, hogy utàlom az informatikai dolgokat) kő kemény tudomány, mint a matek, a kèmia, vagy bármi, amit bezzeg jobban fogadtak volna. Nálam az a kocka, aki csak idióta játékokkal "kockul" egész nap, vagy nincs élete gépen kívül(de akkor meg nem lennél a barátnője,illetve nem is tartanák jófejnek). Szard le. Nem tudom, mihez értenek, de egyszer megpróbálnának ilyesmin dolgozni, tíz perc alatt azt mondanák, lehetetlen. És nem vagyok én sem informatikus, hogy azért védjem őket, csak egy piti kis bölcsészpalánta. :D
2014. szept. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Az a bajuk hogy Magyar irigy g*cik mert Ők biztos semmihez nem értenek. Meg alapból, minek csesztetni a másikat? Nekik nem tök mindegy, a Te csávód.
2014. szept. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!