Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy 24 évesen soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 24 évesen soha nem voltam még szerelmes?

Figyelt kérdés

persze voltak fiúk, nem sok, úgy 2-3, akiket hosszabb időn át nagyon kedveltem, de soha nem éreztem azt a pillangós rózsaszín ködöt, amiről más lányok áradoznak. azt, hogy halálosan odavagyok valakiért, hogy elvette az eszem stb. ezek a fiúkért sírós tiniszerelmek is valahogy kimaradtak nekem.

lehet, hogy sose leszek igazán szerelmes senkibe és a maximum, amit érezni tudok, az, hogy nagyon-nagyon kedvelek valakit és hiányzik fizikálisan meg amúgy is? vagy mások ezt már simán szerelemnek nevezik, csak én fojtom el ezt a dolgot?



2014. szept. 29. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki mondja meg, hogy mi a normális? Én még a csókig sem jutottam el 21 éves létemre, mégsem tartom magam "nemnormálisnak"...
2014. szept. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális. Van aki viszonylag korán, van aki viszonylag később lesz az.
2014. szept. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 datass ***** válasza:

Én 26 évesen tapasztaltam meg a szerelmet addig nem is

tudtam hogy létezik :)

2014. szept. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én 26 vagyok és nem volt senkim.
2014. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Változó ki hány évesen lesz az:) Nincs azzal semmi baj hogy még nem voltál. Amúgy én pont 24 évesen lettem szerelmes életemben először (azóta is). Össze is házasodtunk:)


Majd leszel te is, nem kell ezen aggódni.

2014. szept. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Nem normális szerintem te egy kis gebe gyerek vagy aki ugy jar hogy bevan szarva én még nem ivot alkoholt
2015. márc. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!