Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőmnek születésnapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek születésnapja lesz. Szerintetek mit vegyek neki?

Figyelt kérdés

2 hét múlva születésnapja lesz. Nem rég vagyunk együtt, de nagyon szeretem és megakarom lepni valamivel.


Imád olvasni, imádja az animéket, imád zenét hallgatni és imád táncolni. Nem tudom mit szerezzek be neki, hogy örüljön is neki és ne csak egy tárgy legyen, hanem mindig én, vagyis mi jussunk eszébe róla. Tud valaki valami kis segítséget adni?



2014. szept. 29. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy mangát.
2014. szept. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

csinálj egy személyes kulcstartót

az egyik felén egy rólatok lévő képpel a másikon egy animés ami hasonlít rátok

2014. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezek eddig nem is rossz ötletek :)
2014. szept. 29. 17:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Vidd el a SakuraZaka boltba és válasszon valamit magának. :)
2014. szept. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Asapka válasza:
vegyél neki egy Sasuke-babát :D
2014. okt. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem valami személyes dolog a legjobb, amit te csinálsz, attól is függ te mihez értesz, párom nagyon jól rajzol, mindig szerettem volna ha lerajzol ilyen animés formában minket, bekeretezi, stb, céloztam is rá, hogy ajándéknak tök jó lenne, de sose kaptam ilyet, mert azt hiszi jobb ajándék a bolti drága vacak... :(
2014. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy nyakláncot néztem ki, anime témán belül.
2014. okt. 1. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!