Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátom tőlem kér szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom tőlem kér szerelmi tanácsot. Mit mondjak?

Figyelt kérdés

Hello.

Fiú vagyok. Van egy jó barátom (lány), aki hetente többször elmeséli nekem, hogy a párjával milyen gondjai vannak. A csaj szerelmes, de a srác nem igen érezteti, elhanyagolja meg ilyenek. A barátom mindig szépen elmeséli hogy mi történt velük, mit érez meg ilyenek, én meg csak bambulok, mert nem tudom mennyire szólhatok bele az ő kapcsolatába.

Ilyenkor ti miket mondanátok, vagy mit csinálnátok?


Köszönöm előre is a válaszokat.



2014. szept. 30. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Én elmondanám, hogy a helyében mit tennék.
2014. szept. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy barátok vagytok, de a kapcsolata részletei nem tartoznak rád.
2014. szept. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezi, akkor számítson arra, hogy rendesen válaszolsz; mondd meg neki amit gondolsz, hisz ő kérdezte. Te meg vedd komolyan, ha kérdez.
2014. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok, de nálunk kölcsönösek az érzések megbeszélése. Szerintem mond el, hogy te hogyan tettél volna ebben vagy abban a helyzetben! :)
2014. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig válaszokat.

A problémám csak az, hogy nem tudnék normális választ adni. Szerintem.


Ha például nektek azt mesélné, hogy találkozott a pasijával, de csak pár órát tudtak együtt tölteni, mert a srácnak fontosabb dolga akadt, és ezért a csaj szomorú, és elhanyagoltnak érzi magát. Na erre mit lehetne mondani?

Esetleg az, hogy a csaj szép kedves dolgokat ír a srácnak, de az nem adja ezt vissza, és lerázza. A csaj szakítást is felveti már, mert ő így nem akarja tovább.


Valószínűleg én vagyok ennyire szerelmi lúzer, de nem tudom mit tudnék mondani neki. Tudnátok adni pár konkrét példát. Nem akarom azt se, hogy úgy tűnjön, mintha én azt akarnám, hogy szakítsanak, és helyette én léphessek a képbe, mert erről szó sincs, de mivel én fiú vagyok ő meg lány, lehet ezt is bele képzelné..

2014. szept. 30. 22:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd, neked volt valaha is csajod?
2014. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!