Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szóvátegyem vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóvátegyem vagy ne?

Figyelt kérdés
Az lenne az eset, hogy barátnőmmel 9 hónapja vagyunk együtt és feltűnögetett, hogy más fiúk képeit lájkolgatja nézegeti. Én a 9 hónap alatt egy lányra sem néztem, lájkoltam bármi hasonló. Lehet gyerekesen hangzik, de ha együtt vagyunk akkor nem hiszem el, hogy olyan fontos lenne más fiúk képeit lájkolgatni még akkor sem ha ez nem rendszeres, csak néha. Vagy én látom rosszúl? 19F/18L

2014. okt. 1. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindig így kezdődik...
2014. okt. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát csak kérdés, hogy végződik?!
2014. okt. 1. 15:17
 3/14 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok a hülye, de a facebook miatt depizel?

Most tényleg az a fontos, hogy ilyen kép tetszik neki és milyen nem?

Had áruljak el egy nagy titkot a női nem rejtélyeiből számodra:

Attól hogy veled van, még nem fog mindenki mást és minden mást csúnyának tartani. És fog haverkodni is pasikkal, ha eddig is azt tette.

Ettől még nem lett rossz ember, nem dugott félre, se semmi ilyesmi. Ennyi idősen kicsit lehetnél felnőttebb.

2014. okt. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez nem a facebookról szól. Elvi kérdés
2014. okt. 1. 15:19
 5/14 anonim ***** válasza:

Az attól függ hogy miért lájkolgatja.


- Mert hú de szexi nagyon bejön stb.. stb.. na akkor gáz, még úgy is ha nem akar tőle semmit, de mind1 ha veled van rád gerjedjen ne másra.


- Mert jó haverok régóta. Na akkor nincs vele semmi gond. Nekem is van fiú barátom, szoktam lájkolni a képeit meg sokat beszélünk facen.


Szerintem ezt ne hozd fel, mert lehet hogy ő ezt tök természetesnek veszi és bele sem gondol hogy ez neked rosszul eshet, és attól még csak téged szeret.

2014. okt. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tudod kedves Maximusjanus, nem az a baj, hogy egy kép tetszik-e neki vagy sem, hanem az a probléma, hogy ennek hangot is ad, méghozzá olyan módon, hogy az illető akit a kép ábrázol, az tud róla...akár tetszik, akár nem ez egyfajta felkérés keringőre, tudod? Na ez itt a baj. Az ne, gát, ha egy pasi megnézi a másik nőt az utcán vagy fordítva, de ha utána szólsz, hogy jól nézel ki, megb**sználak, na az már baj!
2014. okt. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Épp ezért nem akarnám felhozni, nehogy lavina legyen az eredmény..
2014. okt. 1. 15:22
 8/14 anonim ***** válasza:
Én még mindig azt mondom, hogy megbámulni, MAGAMBAN megállapítani, hogy jó csaj, az más. De amikor a másik ember tudtára adom, hogy nekem igenis tetszik, az már problémás.
2014. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondom, hogy kösse be a szemét ha nem velem van, mert nem. Én is megnézek lányokat az utcán, facebookon bárhol viszonyítás képp. Véleményt alkotok saját magamba és kész, ügy lezárva. De ahogy mondták már előttem ennek hangot is adva ennek az teljesen más kategória.
2014. okt. 1. 15:25
 10/14 anonim ***** válasza:

6os, arról a kérdésben szó sincs, hogy önarcképeket kedvelne nyilvánosan. Nekem is vannak fent saját gyártmányú(magyarul én fényképeztem) tájképeim, össze vágott képeim és mindenféle.

Ha ezek tetszenek valakinek, legyen az nő vagy férfi akkor nem jelent semmit.

Ha arcképeket, vagy amolyan szándékos "csajozós" képeket nézeget és mutatja ki tetszését, az felér egy flörtöléssel ami már közel a megcsaláshoz.

2014. okt. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!