Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Kicsit több, mint egy éves kapcsolatban vagyok. Nagyon szeretem a párom, sok mindent elnéztem neki (más lányokkal való flörtölés chaten, meztelen képek róluk, ilyenek) Aztán, egy fesztiválon egyik haverja megcsókolt poénból, be volt rúgva, nem tudtam ellökni és majdhogynem ezért is én voltam a hibás. (A srác amúgy nekem is jó barátom, "puszipajtás" volt, jóval fiatalabb nálunk). Aztán, nem sokkal később megesett az a szituáció, hogy párom, az a haver, egy rakat barátunk/ismerősünk meg én elvoltunk bulizni, a kelleténél jóval többet ittam, meg az a haver is, és megint smároltunk, bár most én is akartam. Viszont már akkor rettenetesen bántott a dolog, sírtam is meg minden, barátom viszont teljesen kiakadt. Beszéltünk azóta, azt mondta szeret, nem akar elveszíteni, de ez a smárolásos dolog kivágta nála a biztosítékot, legyünk nyitott kapcsolatban vagy tartsunk szünetet, esetleg legyünk úgy, hogy jóval többek, mint barátok. Mindennél jobban szeretem, ezt ő is tudja.

A segítségetek inkább vélemény formájában kéne most, ti mit tennétek?



2014. okt. 8. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Elhagynám. Jobban jár. Te meg ri banc vagy.


17/L

2014. okt. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos naiv vagy,és a fiú csak manipulál téged,vagyis elöbb utobb dob téged,amint megun
2014. okt. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1-es egy idióta.


Szakítanék, mielőtt még ő rám unna.

2014. okt. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom fiatal vagy. Nem érzed úgy, hogy jobb lenne egy kicsit "élni" és nem lekötni magad egy ember mellé?

Tudom, hogy szereted a barátod, de ha kétszer is megcsókoltál mást... Szerintem az jobb lenne most neked.

Nyitott kapcsolatot nem ajánlok. Pár hónapig működne. De utána, ha mondjuk te rendes kapcsolatot akarnál, a barátod pedig nem és tovább csajozna...

2014. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első smárolást hagyjuk, a másodikról beszéljünk. Voltál már ilyen helyzetben? Ha szereted a párod és vele szeretnél maradni, akkor mond neki, hogy hatalmasat hibáztál és többé nem fordul elő. Talán idővel elfelejti.

Viszont van egy ilyen mondás: amikor megismételsz egy hibát, az többé nem hiba, hanem döntés.


Én egyszer csaltam meg barátnőmet, még hülye 18 éves fejjel. Azóta bánom, elvesztettem őt örökre. Eszembe se jutna, hogy még egyszer ilyet tegyek. Néha úgy lehet csak tanulni, ha az ember hibázik.

2014. okt. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem lehet, hogy a haverja által akar tőled megszabadulni?

Könnyebb neki téged hibáztatni mint beismerni, hogy már nem kellesz neki.

2014. okt. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!