Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám megmondani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megmondani egy lánynak, hogy nem szeretnék vele járni, de ha lehet maradjunk jóban?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel találkozgatok, és nagyon jól elvagyunk, de én nem érzem úgy hogy tudnék vele járni. Viszont lánybarátnak tök jó lenne, mert jókat lehet vele beszélgetni.


Most kiderült, hogy ő szeretne többet a kapcsolatunkból, és tetszem neki. Még most meg kéne neki mondani, hogy részemről semmi több nem lenne, mert szerintem azt hiszi, hogy ő is tetszik nekem.


Hogy tudom megmondani neki hogy maradjunk ezen a szinten, és részemről soha nem lesz semmi több? Van esély rá hogy ő elfogadja ezt a helyzetet?



2014. okt. 8. 21:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Amikor röhögtök valamin, akkor mondd ezt: "úgy örülök, h ilyen jó barátok vagyunk".
2014. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz neki. De nem értelek, hogy miért nem, ha jól érzed a társaságában magad. Ne kéresd magad! L
2014. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ez egész jó ötlet, bár egy közös ismerősünknek azt mondtam kicsit régebben, hogy tetszik a lány, és ez visszajutott hozzá. Mostmár ez nem igaz, de ő azt hiszi.
2014. okt. 8. 21:55
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem tudnék felé úgy közeledni. Idővel derült ki, hogy nekem nem az ilyen lányok jönnek be, ő inkább olyan tulajdonságokkal rendelkezik, mint a fiú barátaim.
2014. okt. 8. 21:57
 5/24 anonim ***** válasza:
Jah szóval megbolondìtottad most meg màr nem kell .mond el neki akkor nem reménykedik és lehettek baràtok simàn
2014. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
De ha ezt csak így megmondom utána ő ezt rosszul viselné, nem?
2014. okt. 8. 22:00
 7/24 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lesúlytaná a dolog, de idővel elviselné... Viszont azt megteheted, hogy nem mondod meg konkrétan, csak elhárítod a dolgokat, és akkor is elmúlna a dolog. ha nem érzi a feszültséget, rá fog jönni.
2014. okt. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Tudod én még ennek is örülnék csak lenne màr őszìnte. Van hogy az ember többet képzel bele dolgokba-bàr passz miért bolonditott.de olyan helyzetbe kerültem hogy elfogadtam hogy jàtszott viszont rà hallgatok és jo lenne ha mint baràt ott lenne.
2014. okt. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 WheneverYouWant ***** válasza:

Ez egy nagyon nehéz kérdés.. a legnehezebb akkor ha még Ő nem volt ilyen szituációban és nem vesztett el valakit...

Le kell ülnöd beszélni vele és elmagyarázni neki mindent hogy megértse....

Lehet próbálkozni bármivel.. hogy eljátszod előtte hogy egy másik lányba vagy szerelmes és majd kiszeret belőled és jóban lesztek.. NEM lesz így...

Meg lehet próbálni vele megbeszélni hogy csak barátok maradjatok.. Nem lesz így.. Ő már többet érez.. abból vissza venni csak úgy nem tud.. neked lehet hogy jó lesz vele haverkodni de nekii fájdalmat okozol.. előbb vagy utóbb biztos..


Csak ez az egy út van.. hogy leültök és megérteted vele a szitut.. hogy fontos neked.. hogy nem akarod elveszteni mint barátot de nem lehet több...

Lehet utána kicsit lazítani a kapcsolaton.. SEMMI KÉPPEN ne sajnálgasd meg vigasztald! Lehet hogy jót tesz utána pár hónap mosolyszünet.. hogy valóban kiszeressen belőled.. Talán az alatt talál is magának valakit.. És ha valóban eltávolodtatok közben egymástól akkor neked kell bebizonyítani hogy fontos volt neked és Neked kell keresni a társaságát..meg újra jó viszonyt kialakítani vele..

2014. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne hàritson akkor a màsik sose engedi el ott marad a remény..

"A remény hal meg utoljàra"

2014. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!