Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

14L vagyok es egy suliba jarok egy nalam egy evvel fiatalabb fiuval aki nagyon tetszik. Azt monta hogy kicsit szerelmes belem es en is szeretem ot.

Regota ismerem es regebben csak a seggemet fogdosta, de amiota elmondta hogy szeret azota olelget, atkarol, simogat es azt mondogatja hogy szep vagyok es hogy szeret. Egyik nap megkerdeztem facebookon hogy akkor most mi lesz es azt mondta hogy maradunk baratok. Azota is ezt csinalja es az egyik baratnom szerint meg nincs felkeszulve ra de en mar ugy erzem hogy igen. Szerintetek mit tegyek es mi lesz ebbol



2014. okt. 11. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik:D
2014. okt. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kicsit szerelmes,olyan nincs vagy az vagy nem.

14 évesen nem vagy felkészülve semmire,de ha te is szereted,és ő is,akkor jöjjetek össze.

2014. okt. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy vagy a nunidat is fogdossa(komoly kapcsolat) vagy hagyja a seg.gedet. :) Ha meg jó ahogy így van akkor miért kérdezed? :)
2014. okt. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem tényleg nincs felkészülve rá. Nekem is általánosban volt egy évvel fiatalabb fiúm de max elment egy gyerekszerelemnek :)
2014. okt. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!