Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy szerelemben váltatok el?

Figyelt kérdés
Szereted a párodat, ő is szeret téged, de egyszerűen valami nem működik köztettek, de mégse akartok elválni egymástól, de valami még se jó. Volt már nektek ilyen? És mi lett a vége? Nagyon elvagyok keseredve, mert nem akarom a párom elveszíteni, ő is szeret engem, én is őt, de beszéltük, hogy valami nem az igazi. Mi a helyes döntés? Kicsit többet tenni a kapcsolatért, vagy lezárni?

2014. okt. 11. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor tegyetek érte, hogy ne így legyen.
2014. okt. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a távolság miatt nem ment..akárhogy is szerettük egymást...de ha nem ment akkor nem ő volt az igazi...:) az idő segített..már sokkal jobb
2014. okt. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rá kellene jönnötök mi sz,ami nem működik.
2014. okt. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Először tényleg próbáljátok meg megoldani, kideríteni, miért nem klappol valami. Mi úgy szakítottunk 4 hónapja, ahogyan ti... Aminek az lett a vége, hogy persze nem bírtuk ki, és bár nem voltunk együtt, szinte ugyanúgy csináltunk tovább mindent, csak ő kínkeservesen elkezdett másokkal is lenni, hogy lezárhasson, ami engem szép lassan megölt és szétcseszett, de nem voltam képes elengedni - jé, ő se engem. Egészen mostanáig. Most úgy tűnik, már utálom annyira (szeretve), hogy ne érintsen annyira meg, plusz kiszemelt valakit, aki tényleg tetszik neki. Per pillanat itt tart a dolog. Most is tőle jöttem el, együtt voltunk előző éjszaka... Magyarán az egész nagyon el tud fajulni és cseszettül fájdalmas tud lenni. Ma is sírtam, mert nem bírom elképzelni, hogy bár tényleg gyűlölve szeretem, vagy szerettem, nem bírom felfogni, hogyan tudna másra igazi szeretettel nézni rajtam kívül, más kezét fogni, stb... Szörnyen fáj. Szóval ez a személyes tapasztalatom. Mi azért nem működtünk, mert nem vagyunk egy szinten. Párkapcsolatilag gyermeteg, éretlen hozzám képest, számára viszont én vagyok az élet más területein éretlen. Teljesen másképp gondolkozunk, de őrülten vágyunk egymásra... Az egész egy nagy tragédia. Tehát derítsétek ki a gondokat, mielőtt lépnétek, aztán nehogy se veled se nélküled legyen belőle... Mint nálunk.
2014. okt. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszek abban, hogy akik szerelmesek, azok valaha el tudnak válni egymástól. Ha mégis, akkor ott szerelemről szó sem volt, max érzelmi fellángolásról. Hiszen az emberek normális esetben abba szeretnek bele, aki hasonló hozzájuk, akkor meg egy párkapcsolat működik. Arról nem is beszélve, hogy az igazi szerelem legyőzi az akadályokat. Sajnálom, ha esetleg megbántottalak, de így gondolom.
2014. okt. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
az 5.nek teljesen igaza van..próbáljátok megoldani.ha nem megy akkor idővel rájössz hogy mással kell lenned :) velem ez történt
2014. okt. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Biztos lehetne változtatni, és én ezen is leszek. Szerintetek lehet, hogy azért laposodott el, mert hétről hétre csak ugyanazt csináltuk? Séta, beülni valahol és nagyjából ennyi, aztán haza menés. Ha próbálunk programokat kitalálni, sportolni, elmenni kirándulni, túrázni, zenélgetni stb. akkor új értelmet nyerhet a kapcsolatunk? És lehet jó? Nem feltétlen kell annyira jónak lenni mint az elején, csak jó legyen. Ezek segíthetnek a kapcsolatunk? Mintha kifogytunk volna a témából. Nincs nagyon miről beszélgetni, vagyis azért beszélgetünk, csak sok a kínos csend, meg mintha nem lenne tartalma a beszélgetéseinknek. De szerintem a közös új programok segíthetnének a kapcsolaton. Továbbá csak hétvégente tudunk találkozni.
2014. okt. 12. 05:04
 8/9 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok - ugyanezzel kezdődött nálunk is. Meg lehet próbálni, amit leírtál, minden esetre...
2014. okt. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindig mérlegre teszem: vele vagy nélküle vagyok-e a boldogabb. Ha már több fájdalmat okoz vele lenni, mint nélküle, akkor tudom elhagyni. Próbáljátok megoldani, szeretitek egymást.
2014. okt. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!