Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon előttem még nem csókolóz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon előttem még nem csókolózott senkivel? (többi lent)

Figyelt kérdés
Barátommal nem régóta járunk (nyár közepe),és mikor először csókolóztunk,hát nem volt valami jó,de szeretem őt,szóval nem zavart. Aztán pár alkalom után már 'tökéletes' ,csak az elején volt fura.:D Nekem volt már barátom,szóval nem először csináltam. Azért lepne meg(mondjuk örülnék neki),mert amúgy helyes,és személyiségre is intelligens,jó humorú:) Mivel ő sosem kérdez(ett) a korábbi kapcsolataimról(semmi jelentősebb nem volt) ezért én sem kérdeztem meg ezt tőle. Szerintetek? 18/l 20/f

2014. okt. 12. 10:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megkérdezheted. :)
2014. okt. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!