Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez most mit is jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit is jelent?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki kint él Angliában és a nyáron kicsit több lett köztük, mint barátság (semmi sem történt, még csók se!)

bárki aki ránk nézett azt hitte járunk vagy ilyesmi. Tegnap egy hosszú beszélgetés után elmondtam neki, hogy itthon is az látszik rajtam, hogy szerelmes vagyok, mire ő megköszönte. Kérdem tőle, hogy mit, mire ő azt mondta, hogy végre kimondtam és hogy ennek ő örül. De ez mit takar, hogy örül?

Bocsi, ha értelmetlen, de még sose volt kapcsolatom

18L



2014. okt. 12. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Te is tetszettél neki.

De ha nem történt csók se akkor hogy lett köztetek több?

2014. okt. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon jó barátok voltunk, aztán egyre több időt töltöttünk egymás társaságában. Most már izzik körülöttünk a levegő vagyis én ezt érzem.
2014. okt. 12. 19:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!