Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el a lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a lánynak, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Már másfél éve "legjobb barátok" vagyunk, de úgyérzem szerelmes vagyok. Hogyan mondjam el neki?

2014. okt. 17. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:

huha, ezzel vigyázz, könnyen tönkremehet a barátságotok ha nem úgy jönnek be a dolgok ahogy tervezted...

én vesztettem már el emiatt lánybarátot, és nagyon bánom, merthát a szerelem kimegy az emberből ha talál más kiszemeltet, de a barátságért kár

2014. okt. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elég nagy rá az esély hogy bejövök neki, de mégis hogyan kéne rávezetnem, közölnöm vele? Egyébként 16 évesek vagyunk.
2014. okt. 17. 22:34
 3/7 anonim ***** válasza:
rávezetni...hmmm pl. vidd el valami nyugis helyre, teaházba, vagy csak hívd át beszélgetni és vallj neki színt
2014. okt. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

/nyuszi on

Áhh. Biztos nem merném a szemébe mondani. Nincs valami módszer amivel rá kényszerítem a lépést? :D

/nyuszi off

2014. okt. 17. 22:43
 5/7 anonim válasza:

Nem jó kényszíteni... A lányok áltag nem szeretik....

De nemtom talán kérdezgesd arról hogy neki tetszik e vki vagy hogy hogy gondol rád és ha kiderül hogy te is tetszel neki akkor már könnyebb lesz

2014. okt. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából biztosan érzi vagy tudja hogy bejön nekem, én is érzem, hogy valamilyen szinten tetszem neki, élvezi a társaságom, mindig mosolyog, stb. De valahogy nem lép, ahogy én sem. Ezt kéne megoldani.
2014. okt. 17. 23:15
 7/7 anonim válasza:
Akkor kérdezd meg hogy hétvégén mit csinál és ha semmit akkor hívd el randira. Pl úgy hogy megkérdezed hogy akkor bem lebne e kedve elmenni veled valahova.
2014. okt. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!