Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » És akkor most mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

És akkor most mi van?

Figyelt kérdés

Fura probléma. Ma ki lettem osztva egy fiú által, hogy én és a barátom között biztos nincs semmi max. kavarás meg szex, mert sehol nem látott rólunk közös fotókat, Facebook-on nem posztolunk soha egymásnak semmit, nem lájkoljuk egymás képeit és nincs kitéve egyikünknek sem, hogy kapcsolatba van.


Én alapból heti kétszer ha olvasok Facebook híreket, inkább telefonon a Messenger-t használom, de azt napi szinten. Közös képeink pedig nem nagyon vannak ez tény, mondjuk én alapból nem is szeretem fotózni magam.



2014. okt. 19. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2014. okt. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
és mi a francért foglalkozol egy ilyen idióta véleményévwl, mikoe neki semmi köze a kapcsolatotokhoz?
2014. okt. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az, hogy az emberek tényleg ennyire befásultak manapság, hogy csak a közösségi oldalon élik elsősorban a magánéletüket?
2014. okt. 19. 15:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. c:
2014. okt. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

..és kérsz véleményt a közösségi oldalak negatív hatásairól itt, a gyakori.hu-n.


[link]

2014. okt. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok én is mint te kérdező. Nem facebookon kell élni,ne foglalkozz ezzel a fiúval,semmi köze hozzá, hogy mit csinálsz!
2014. okt. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!