Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez annak a jele, h tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez annak a jele, h tetszem neki, vagy annak, h taszítónak tart?

Figyelt kérdés

Van barátom, de nem igazán jól működik.


Van egy baráti társaság, ahová a barátom által kerültem, de szívesen látnak. Évente 2x3-szor találkozunk, hétvégén volt egy közös program.


Az egyik srác sok figyelmet fordított rám, kedves volt nagyon. Nyilván kedvelem, de nem másztam rá vagy ilyesmi, csak jó volt vele beszélgetni.


Elköszönéskor viszont mindenki megölelt, és puszit adott, ő látványosan kihagyott. Amikor oda akartam menni hozzá, gyorsan beült a kocsiba, és intett.


Eddig mindig odajött, puszit adott, ez teljesen természetes volt. Nem értem, h miért volt velem ilyen, amikor nagyon jó fej volt velem mindig.



2014. okt. 19. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ezzel arra céloz, hogy mutathatnál valamit. :)
2014. okt. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátom van... na ezt is eddig olvastam tiszta szánalmas nem működik jól a kapcsolat nemhogy próbálnád/tok megoldani vagy ha nem akkor szakitani helyette rögtön más pasin jár neked is az agyad...><" és csodálkozik a világ hogy a nők nagy részét semmibe nem nézik...
2014. okt. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

# 2


Mert férfiak aztán soha nem csinálnak ilyet... :D

2014. okt. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nyilván a haveromnak tekintem/tettem a srácot. Nem is flörtöltem, meg ilyenek. Egyszerűen nem értettem a reakcióját.


Szeretem a barátomat, nem azt kérdeztem, h hgy jöhetnék össze a sráccal....


(Amiért nem működik z az, h más elképzeléseink vannak a dolgokról, és nem akarom, h elnyomja a személyiségemet. Ja és kb féléve megcsalt, de mégis ő a féltékeny fél. Nyilván dolgozok a kapcsolatomon, de úgy érzem, h egyre távolabb kerülünk))

2014. okt. 19. 16:24
 5/5 anonim ***** válasza:
3.- én soha nem tennék ilyet csak megjegyezném xyz jól néz ki de úgy h ha barátnőm lenne nem képzelnék bele többet és nem foglalkoznék vele ilyen szinten...
2014. okt. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!