Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudom a pasimat féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom a pasimat féltékennyé tenni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 20. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
minek
2014. okt. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok féltékeny típus, de ha egy nő olyat tesz, hogy már féltékenynek kelljen lennem, az általában egybe esik azzal a képzeletbeli vonallal is, amikor elhagyom... Súlyos hűtlenséggel lehet engem féltékennyé tenni, de az már eleve szakító ok is
2014. okt. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na ezt ne tedd.

Valamiért ti lányok azt hiszitek az jó ha féltékennyé teszitek a pasit. Aztán meg csodálkoztok ha dob, mert hűséges barátnőt akar, és mivel a féltékennyé tevéshez mindig képbe kerül egy másik srác, ti lesztek a r.i.b.a.n.c.o.k a szemében. Megjegyzem jogosan mert úgy tűnik más is kéne nektek. És igen ha már megszereztünk valamit nem szeretünk küzdeni érte. Egy kapcsolatnak nem arról kell szólnia, hanem a kölcsönös szeretetről, bizalomról és a jó partnerkapcsolatról, azaz jól működtök együtt, vannak közös dolgaitok is akár, és ketten alkottok egyet.

Ha neked az kell, hogy féltékennyé tedd, hagyd el és keress mást. De más sem lesz jobb. Tegyél le erről a hülyeségről és felejtsétek már el egy életre a p.i.c.s.á.ba ezt a féltékennyé tevős dolgot. F.a.s.z.o.m.a.t már!

2014. okt. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tipikus női logika. ez csak a filmekben működik az életben 10-ből 9x biztosan nem.


Mellesleg nem azért szakítanék. Hanem miután kiderült, hogy számításból, direkt nekem "játszmáztál".


Okos férfi a játszmázós nőt egyből lapátra teszi.

2014. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jo de azt mondta ha találok jobbat nála akkor elfogadja meg nem féltékeny rám .
2014. okt. 20. 22:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok.. Ha talál jobbat, menjen.. De nem azért, mert nem szeretem.. hanem pontosan azért, mert tényleg szeretem...


Tudod akit szeretünk, azt nem láncoljuk magunkhoz. Főleg olyankor nem, ha számára van, vagy lenne jobb... Igyekszem megadni társamnak, szerelmemnek a legjobbat... Annyira igyekszem, amennyire ez lehetséges (persze nem papucs módon azért)... De ha ez kevés neki, és többre, jobbra, vagy másra vágyik, akkor menjen, és legyen boldog.. Számomra csak ez számít, hogy ő boldog legyen... Ha így alakulna, akkor kénytelen lennék beismerni, hogy nem ő volt az igazi, az a bizonyos nagy ő, akit én keresek, mert akit én keresek, az úgy és olyannak szeret, amilyen vagyok, elfogad, és nem vágyik senki másra, mert tőlem megkapja azt a szeretet, ami és amennyi neki kell.. Érted már?

2014. okt. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!