Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem őszinte? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem őszinte? Szerintetek meg bocsátható?

Figyelt kérdés

1évet voltunk együtt , én teljesen őszinte voltam vele.


Fél évnél el mondta volt barátja ki nyalta egy pesti.

Természetesen magától én meg sem kérdeztem tőle.

Később azt mondta hogy nem a pesti hanem egy másik.

Hogy a pestivel nem volt semmi.


8hónapba azt mondta nem verte még ki senkinek.

Másnap el árulta hogy a volt barátjának ki verte.

Kérdeztem tőle hogy miért nem tudtad el mondani (mert szégyenli)


Póthajra ami kb 5-6cm lehetett azt mondta hogy "gyerek kora óta meg van, avval szokott aludni" 5percre rá el mondta hogy a póthaja.


A volt barátja mellet akart találkozni egy másik sráccal.

Meg tudtam és meg kérdeztem tőle hogy akartál e találkozni mással. Azt mondta hogy nem , mondtam neki hogy de és akkor vallotta be. A volt barátja nagyon bunkó , hazudós volt. Tudom mert ismerem.


Itt volt elegem az egészből és inkább ott is hagytam.

Ti lennétek egy ilyen nővel? Jól tettem? Úgy gondolom ha nem őszinte és ilyenekbe is hazudik másban is hazudna.


ÉN F19 ő N26



2014. okt. 27. 11:30
1 2
 1/13 Köteles Virág válasza:

Már az első hazugságánál ott kell hagyni, és ha tényleg szeret/szereted és hozzád való majd visszajön hozzád/ visszamész hozzá!

Az értésére kell adni ha valami nem tetszik neked!

2014. okt. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
jól tetted! a bizalom a kapcsolat alapja, ha nincs, pláne, ha okkal, az egész fabatkát sem ér.
2014. okt. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Költőnő? ***** válasza:
ennek mi értelme, sosem értettem....
2014. okt. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Keress , írogat is de ha eddig nem volt őszinte ezután sem lesz.

Csak ennyit mondott "Próbáltam őszinte lenni"

2014. okt. 27. 11:44
 5/13 Költőnő? ***** válasza:
hát ez annak nálam harmatgyenge volna.
2014. okt. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezután is így fog hazudni.
2014. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez egy notórius hazudozó. Lételeme a hazugság, csak így érzi jól magát. Kerüld el jó messze.
2014. okt. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Most ezek tényleg EGETRENGETŐ hazugságok?... A volt barátosat nem értem szóval arról nem alkotok véleményt (utolsó sztori)


Pontozzatok le nem érdekel!


A szexes dolgokban való hazugságok szerintem elfogadhatóak teljesen. én is hazudtam már ilyenben (utána persze bevallottam), mert fltem a reakciótól, nem mintha durva lett volna vagy bármi de akkoris. A póthajas meg szerintem vicc:D

8 hónapja vagytok együtt, itt senki nem szokott "hazudni" ilyen kis dolgokban? egyáltalán nem számottevő semelyik

2014. okt. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó nem nagy hazugságok tényleg. De én teljesen meg bíztam a csajban , de a bizalommal játszik. De én is el mondtam neki mindent. Ha őszinte vagyok valakivel el várom hogy ő is az legyen velem. Tényleg fél a következményektől de ha ismerne tudná hogy meg érteném. Amikor ez miatt ott hagytam láttam rajta hogy bántja a dolog, futott utánam. " Ne hagyjam el , ne menjek el" Másnap kereset is de nem voltam itthon. Egy bocsánatot minimum el várok "bizalmat meg nem tudom hogy vissza e tudja szerezni". Te tudnál hinni ezek után a párodnak?


Egyszer már meg beszéltük hogy legyünk őszinténk. És ő erre képes volt kamuzni? Azért nem így működnek a dolgok.

Nem tudom senkitől sem el tűrni, már vagy 1000x meg bocsájtottunk , meg próbáltuk. De nekünk valahogy nem megy.

2014. okt. 27. 13:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Figyelj szerintem minden kapcsolatban vannak füllentések. Ez nem olyan, hogy ideoda megyek és nem ott van hanem teljesen máshol, nem a munkájával kapcsolatban hazudik, és még sorolhatnám. Egyébként az én barátom is hazudott ilyenekben az első 3-4 hónapban (szexes téma), nem volt még tapasztalt gondolom félt ő is a reakciótól. Másban nem hazudtunk SOHA egymásnak ( pillanatok alatt kiderülne vagyok olyan ügyes szerencsére). Bízok benne, persze ha nagyobb hazugságon érném elgondolkodnék, de így nem. Ezek teljesen jelentéktelen dolgok ha minden más működik nem ok a szakításra ha szeretitek egymást
2014. okt. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!