Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Már egy kis ideje (3 hete) ismerkedem egy lánnyal,akivel időről-időre sok képet (intim képet is) cseréltünk. (Ő is küldött és én is) de mostanában keveset van fenn,mert összeveszett a szüleivel. Pont tegnap tudtunk rendesen beszélni,és ma reggel is beszélgettünk (vagy 2-3 percet) aztán kilépett,majd kb. egy óra múlva már nem találtam az ismerőseim közt (közös ismerősünk szerint mert inaktívvá tette magát). Fogalmam sincs,hogy miért csinálta ezt...talán velem van baja? mindig becézgettük egymást,folyton mondtuk egymásnak,hogy szeretlek meg szivecskéztünk,ecetera-ecetera...és mindig kérdeztem,hogy zavarom-e? vagy most alkalmas? de mindig azt válaszolta,hogy igen,bármikor írhatok neki,de most nemtudom miért csinálta ezt,vagy,hogy ezután mitévő legyek. :( szerintetek?

2014. okt. 29. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Velem is volt egy ilyen, nálam is ugyanez volt a helyzet...ki az a lány?
2014. okt. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vagy veled van baja, vagy pedig valaki más miatt inaktiválta magát!


Szerintem megunta, hogy nem találkoztok,csak interneten meg egy idő után nem izgalmas a dolog..

2014. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én szívesen találkoztam volna vele,mert pont arról beszélgettünk,hogy eljön hozzám.
2014. okt. 30. 07:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak beijedt, mert ő ezt igazából nem gondolta komolyan..
2014. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Lehet hogy a szülei miatt,mert megtudták valahogy ezt a beszélgetés,és eltiltottak tőled...nemis tudom
2014. okt. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Velem is pont ilyen történt. Minden jól ment, szeretlek ide-oda, ilyenek... Képcsere is volt természetesen, na de aztán egyik nap megbeszéltük, hogy másnap skypeolunk...másnap reggel akartam neki írni a szokásos jóreggeltet meg ilyenek, na akkor koppantam egyet, ugyanis a lányt nem tudtam elérnk, szépen letíltotta magát, minden más elérhetőségét törölte(mail, gyakoris fiók).

Mondanom se kell, hogy nagyon rossz volt, mert becsapottnal éreztem magam, csalódottnak, fájt, hogy benne csalódtam. 2 hónap után egy szó nélkül eltűnni...

Kellett idő, amig rájöttem, hogy ő volt az, aki elment, de ő az, aki bármikor visszajöhet, ő engem eltud érni, de én őt nem. Ha akarta volna, s hiányoztam volna neki, ha komolyan gondolta volna minden egyes szavát, akkor felkeresett volna újból, de nem tette, ő választotta ezt, ő.

Lehet most mondani h tuti kamu volt, lehet, hogy az volt, de szerettem azt, akivel beszéltem, a stílusát, a humorát, és lehet nem is érdekelt volna, ha nem az, akinek mutatja magát. Kb egy hónapja h eltűnt, valami megvátozott bennem, de túlléptem nagy nehezen, mert tudom, hogy nem én tévedtem, nem én hagytam ott egy szó nélkül, nem. Én szerettem.

2014. nov. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6-os válaszoló h megosztottad ezt velem.
2014. nov. 1. 15:40
 8/8 anonim válasza:
Nem rosszindulatból mondom, de 3 hét után/közben intim képeket küldeni a másiknak és leírni, hogy szereted, nem elhamarkodott kicsit? Ehhez azért nem árt ha személyesen is találkoztok és eltelik valamivel hosszabb idő. És egy jó tanács, sose adj ki olyan képet magadról, ami a későbbiekben kellemetlenséget okozhat, ha nyilvánosságra kerül! Szerintem légy óvatosabb kicsit, de ez csak az év véleményem.
2014. nov. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!